SELECT YOUR LANGUAGE

Kampanyaya Katılmak İçin Yapılması Gerekenler
✔ Çek Kazan uygulamasını telefonunuza yükleyin. Uygulamayı indirmek için telefonunuzdan kare kodu okutabilir veya App Store / Google Play linkleri üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için uygulamayı telefonunuza yüklemeniz gerekmektedir.

✔ Alışveriş fişinizin / faturanızın fotoğrafını çekerek sisteme yükleyin.
✔ Yüklenen satış fişi/faturası üzerinde 4 adet 1 L Sütaş Süt *tam ürün adı belirtilmiş ise süt bardağınız size gelsin!

Kampanya tek seferde yapacağınız 4 adet 1 L Sütaş Süt (1L Tam Yağlı Süt, 1L %2,5 Yağlı Süt, 1L Yarım Yağlı Süt, 1L Laktozsuz Süt, 1L Pastörize Süt veya 1L Light Süt) alımında geçerlidir. 4x1 L Çoklu paket alımlarında geçerli değildir. Sütaş 1 L UHT ya da 1 L Taze Pastörize Süt ürün isimlerinin yazması gerekmektedir. Üzerinde tam ürün adı belirtilmeyen fiş/ faturalar kabul edilmeyecektir. Bir fiş/ fatura ile sadece 1 hediye kazanılabilir. Süt bardağı barkodunun veya adının olduğu fiş/faturalar kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Bardak Bardak İçilecek Sütaş Sütler Süt Bardağı Hediyeli!
1 Haziran – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında, Türkiye’deki tüm satış noktalarından* tek seferde yapacağınız
4 adet 1 L Sütaş Süt alımınızda Süt Bardağı Hediye!

*Kampanyaya, fiş / fatura üzerinde Sütaş ürününün adını belirten tüm noktalar dahildir.

Kampanya Detayları
Kampanyaya 01.06.2021 – 30.06.2021 tarihleri arasında Türkiye’deki tüm satış noktalarından (mağaza, market ve online mağazalar vb.) tek seferde en az 4 adet Sütaş 1 L UHT ya da 1 L Taze Pastörize Süt Çeşitlerimizden alan herkes katılabilir. 4x1L UHT Süt Paketleri kampanyaya dahil değildir. Kampanya aşağıdaki ve Çek Kazan uygulamasındaki şart ve koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar. Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır. Bu kampanyaya katılan her bir tüketici maksimum 2 (iki) defa hediye kazanabilir. Çek kazan uygulamasından son fiş yükeleme tarihi 03.07.2021’dir. Süt Bardağı stoklarla sınırlıdır. Kampanyaya katılım için; Çek Kazan mobil uygulamasının Apple veya Google Play Store'dan indirilmesi ve uygulama içerisinden alışveriş fişinin kamera aracılığı ile yüklenmesi gerekmektedir. Yüklenen satış fişi üzerinde Sütaş 1 L UHT ya da 1 L Taze Pastörize Süt ürün isimlerinin yazması şarttır. 1 fiş ile sadece 1 hediye hakedilebilir. Bu nedenle Süt bardağı barkodunun olduğu fişler kampanyaya dahil edilmeyecektir. Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fişler sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilecek; kampanya şartlarına uyan ve kampanya süresi içerisinde tek seferde min. 4 adet 1 L UHT ya da 1 L Taze Pastörize Süt alımı yapan tüketicilere Süt Bardağı kazandığı bildirimi uygulama içerisinden gönderilecektir. Hediye bardaklar kazanılan tarihten sonraki iki hafta içerisinde, tüketicilerin uygulamada belirtilen adreslerine Sütaş Süt Ürünleri A.Ş tarafından ulaştırılacaktır. Ödüller, katılımcıların uygulamada kayıtlı adreslerine bir kez gönderilecektir. Herhangi bir nedenle teslim alınmayan ya da teslim edilemeyen ürünler tekrar gönderilmez. Ödülün, tüketicinin adres bilgilerinin güncel olmaması, eksik veya yanlış olması, adreste bulunamaması vb. nedenlerle teslim edilememesinden dolayı Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. ve/veya Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş’nin bir sorumluluğu doğmaz. Kampanyadan faydalanmak isteyen tüketiciler; uygulama içine girilen bilgilerin (ad, soyad, telefon numarası, adres bilgileri ve e-mail adresleri) doğru ve kendilerine ait olduğunu beyan ve taahhüt etmiş ve Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar. Kampanya detaylı bilgi, koşullar ve yükümlülüklerin devamı için lütfen Çek Kazan uygulamasındaki katılım koşullarını okuyunuz.

Üyelik Şartları

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan ve Sutas.com.tr kullanım şartları, gizlilik ve telif hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir.

Bu şartları kabul etmeniz halinde sizden beklenen, ister üye olarak ister konuk olarak anlaşmaların şartlarına uymanızdır. Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce sizden ne gibi bilgiler istendiğini ve bunların ne amaçla istendiğini anladığınızdan emin olmanız sizin yararınızadır.

Sutas.com.tr sitesinin tüm hakları, Sütaş'a aittir. Site içeriğindeki tüm malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret vesaire fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Sütaş'ın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz ya da dağıtamazsınız. Sutas.com.tr’de yer alan yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Sutas.com.tr sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.

Sutas.com.tr, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. sutas.com.tr, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Sutas.com.tr kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle Sutas.com.tr'ye sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Sutas.com.tr, malzemelerinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir. Bu anlaşma, Sutas.com.tr tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz malzemelerle ilgili size getirilen kısıtlamalar ve bu anlaşmada sayılan sorumlulukların reddi ve sınırlanması devam edecektir.

Sutas.com.tr, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar: Kişisel bilgileriniz gerektiğinde bunu açıkça sorarız. Sutas.com.tr'nin yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz fakat kişisel bilgilerinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız. Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen tuketici@sutas.com.tr adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.