SELECT YOUR LANGUAGE

Kampanyaya Katılmak İçin Yapılması Gerekenler
✔ Çek Kazan uygulamasını telefonunuza yükleyin. Uygulamayı indirmek için telefonunuzdan kare kodu okutabilir veya App Store / Google Play linkleri üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için uygulamayı telefonunuza yüklemeniz gerekmektedir.

✔ Alışveriş fişinizin / faturanızın fotoğrafını çekerek sisteme yükleyin.
✔ Uygulama içindeki Sütaş cüzdanınızda toplam 250 TL biriktiğinde Buzu hediyeniz size gelsin!
Sütaşlar Sepete, Buzular Gelsin Evinize
9 Kasım – 15 Ocak 2021 tarihleri arasında, Türkiye’deki tüm satış noktalarından* farklı seferlerde, toplam 250 TL değerinde Sütaş ürünü alanlara Buzu hediye olarak geliyor.

*Kampanyaya, fiş / fatura üzerinde Sütaş ürününün adını belirten tüm noktalar dahildir.

Kampanya Detayları
Kampanyaya 09.11.2020 – 15.01.2021 tarihleri arasında Türkiye’deki tüm satış noktalarından (mağaza, market ve online mağazalar vb.) farklı seferlerde toplam 250 TL değerinde Sütaş ürünü alan herkes katılabilir. Online mağazalardan alınan hazır Buzu’lu paketler ve Buzu hediyeli promosyonlar kampanyaya dahil edilmeyecektir. Kampanya aşağıdaki ve Çek Kazan uygulamasındaki şart ve koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar. Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır. Bu kampanyaya katılan her bir tüketici maksimum 2 (iki) defa hediye kazanabilir. Her satış fişi ayrı olarak değerlendirilecek, toplam 250 TL’ye ulaşıldığında 1 adet Buzu örgü oyuncağı (“Buzu”) kazanılacaktır. Çek Kazan uygulamasından son fiş yükleme tarihi 18.01.2021’dir. Kampanya 10.000 adet ödül stoğu ile sınırlıdır. Kampanyaya katılım için; Çek Kazan mobil uygulamasının Apple veya Google Play Store'dan indirilmesi ve uygulama içerisinden alışveriş fişinin kamera aracılığı ile yüklenmesi gerekmektedir. Yüklenen satış fişi üzerinde Sütaş ürününün adının yazması şarttır. Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fişler sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilecek; kampanya şartlarına uyan ve kampanya süresi boyunca toplamda 250 TL tutarında alışveriş yapan tüketicilere Buzu kazandığı bildirimi uygulama içerisinden gönderilecektir. “Buzu kazandınız” bildirimi geldikten sonra hediye Buzu’lar iki hafta içerisinde, tüketicilerin uygulamada belirtilen adreslerine Sütaş Süt Ürünleri A.Ş tarafından ulaştırılacaktır. Ödüller, katılımcıların uygulamada kayıtlı adreslerine bir kez gönderilecektir. Herhangi bir nedenle teslim alınmayan ya da teslim edilemeyen ürünler tekrar gönderilmez. Ödülün, tüketicinin adres bilgilerinin güncel olmaması, eksik veya yanlış olması, adreste bulunamaması vb. nedenlerle teslim edilememesinden dolayı Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. ve/veya Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş’nin bir sorumluluğu doğmaz. Kampanyadan faydalanmak isteyen tüketiciler; uygulama içine girilen bilgilerin (ad, soyad, telefon numarası, adres bilgileri ve e-mail adresleri) doğru ve kendilerine ait olduğunu beyan ve taahhüt etmiş ve Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar.

Üyelik Şartları

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan ve Sutas.com.tr kullanım şartları, gizlilik ve telif hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir.

Bu şartları kabul etmeniz halinde sizden beklenen, ister üye olarak ister konuk olarak anlaşmaların şartlarına uymanızdır. Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce sizden ne gibi bilgiler istendiğini ve bunların ne amaçla istendiğini anladığınızdan emin olmanız sizin yararınızadır.

Sutas.com.tr sitesinin tüm hakları, Sütaş'a aittir. Site içeriğindeki tüm malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret vesaire fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Sütaş'ın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz ya da dağıtamazsınız. Sutas.com.tr’de yer alan yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Sutas.com.tr sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.

Sutas.com.tr, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. sutas.com.tr, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Sutas.com.tr kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle Sutas.com.tr'ye sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Sutas.com.tr, malzemelerinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir. Bu anlaşma, Sutas.com.tr tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz malzemelerle ilgili size getirilen kısıtlamalar ve bu anlaşmada sayılan sorumlulukların reddi ve sınırlanması devam edecektir.

Sutas.com.tr, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar: Kişisel bilgileriniz gerektiğinde bunu açıkça sorarız. Sutas.com.tr'nin yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz fakat kişisel bilgilerinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız. Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen tuketici@sutas.com.tr adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.