SELECT YOUR LANGUAGE

2018 TAGEM Ar-Ge Projemiz;

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Ar-Ge Destek Programı kapsamında; Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürü Sayın H. Gazi KAYA’nın katılımlarıyla, 21 Haziran 2018 tarihinde 2018 yılında desteklenmesine karar verilen 53 Ar-Ge projesi için sözleşme imza töreni düzenlenmiştir. Törene projenin yürütücü kurum temsilcileri ile proje yürütücüleri katılmışlardır. Destekleme kararı verilen projemizin imza törenine Sütaş A.Ş. Ar&Ge Merkezi Müdürü Özlem KANER GÜNGÖR katılmıştır. Projemiz başlamış olup 12.10.2018 de yapılan açılış toplantısına TAGEM Daire Başkanı Cengizhan MIZRAK, Daire Başkanı Mustafa ÇETİNDAĞ, Tarfaş A.Ş. Genel Müdürü Tarık TEZEL, Sütaş A.Ş. Ar&Ge ve Teknoloji Başkanı Murat ARAT, Sütaş A.Ş. Ar&Ge Merkezi Müdürü Özlem KANER GÜNGÖR, Gıda Araştırma Enstitüsünden Nazan ÇÖPLÜ, Metin ÇİFTÇİ ve Ekrem KATMER, Tarfaş A.Ş. Hayvancılık Direktörü Nahit YAZICIOĞLU , Teknik Koordinatör Dr.Engin ÜNAY ve Uluslararasi Hayvancılık Eğitim ve Araştırma Merkezi Müdürlüğünden Mehmet Ali YILMAZ, Fatma Gül MIZRAK, Aylül AYDOĞDU ve Yunus ARZIK katılmışlardır.


www.tarimorman.gov.tr/TAGEM


Üyelik Şartları

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan ve Sutas.com.tr kullanım şartları, gizlilik ve telif hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir.

Bu şartları kabul etmeniz halinde sizden beklenen, ister üye olarak ister konuk olarak anlaşmaların şartlarına uymanızdır. Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce sizden ne gibi bilgiler istendiğini ve bunların ne amaçla istendiğini anladığınızdan emin olmanız sizin yararınızadır.

Sutas.com.tr sitesinin tüm hakları, Sütaş'a aittir. Site içeriğindeki tüm malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret vesaire fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Sütaş'ın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz ya da dağıtamazsınız. Sutas.com.tr’de yer alan yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Sutas.com.tr sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.

Sutas.com.tr, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. sutas.com.tr, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Sutas.com.tr kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle Sutas.com.tr'ye sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Sutas.com.tr, malzemelerinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir. Bu anlaşma, Sutas.com.tr tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz malzemelerle ilgili size getirilen kısıtlamalar ve bu anlaşmada sayılan sorumlulukların reddi ve sınırlanması devam edecektir.

Sutas.com.tr, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar: Kişisel bilgileriniz gerektiğinde bunu açıkça sorarız. Sutas.com.tr'nin yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz fakat kişisel bilgilerinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız. Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen tuketici@sutas.com.tr adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.