SELECT YOUR LANGUAGE

Bu yıl 7. düzenlenen “Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması”nda, Sütaş Labne reklamı Gümüş Effie, Sütaş Büyümix reklamı da Bronz Effie ile ödüllendirildi.

Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği tarafından düzenlenen “7. Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması” sonuçlandı.

33 kategoride 226 pazarlama ve reklam kampanyasının yarıştığı Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda Sütaş, Labne reklamı ile “Temel Gıda” kategorisinde Gümüş Effie kazanırken, “Buzdolabı Atıştırmalıkları” kategorisinde de Büyümix reklamı ile Bronz Effie’nin sahibi oldu.

İlk kez 1968 yılında Amerika'da, reklamların etkinliğini ve başarısını ölçmek ve ödüllendirmek üzere başlatılan Effie Ödülleri, günümüzde 40 ülkede, hedeflediği sonuca ulaşan en etkili kampanyalara veriliyor. Effie jürisi, sadece reklamdaki yaratıcılığı değil reklamın harcanan bütçeye göre yarattığı etkiyi, reklamın amacına hizmet edip etmediğini sorguluyor ve değerlendirmesini rakamsal sonuçlara göre yapıyor.

SÜTAŞ Hakkında
Sütaş, sütün iyiliği ve bereketini yaymak üzere, 40 yıldır sütçülük faaliyetlerine devam etmektedir. Profesyonel araştırma şirketlerinin verilerine göre 10 yıldır Türkiye süt ve süt ürünleri sektörünün lider markası olan Sütaş, süt ve süt ürünleri pazarına 6 kategoride 70 çeşit ürün sunmaktadır.

Aksaray ve Karacabey’de yer alan Sütaş entegre tesisleri yılda 950 milyon litre süt işleme kapasitesine sahiptir. Sütaş, günlük olarak topladığı en kaliteli sütlerden elde ettiği doğal lezzetli ürünlerini, 1600 araçtan oluşan dağıtım filosu ile yılın her günü, 122 bin 500’ün üzerinde satış noktasında tüketicilerinin beğenisine sunmaktadır.

Sütaş İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) “Türkiye’nin İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu-2013” listesinde 51. sırada yer almaktadır.

Üyelik Şartları

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan ve Sutas.com.tr kullanım şartları, gizlilik ve telif hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir.

Bu şartları kabul etmeniz halinde sizden beklenen, ister üye olarak ister konuk olarak anlaşmaların şartlarına uymanızdır. Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce sizden ne gibi bilgiler istendiğini ve bunların ne amaçla istendiğini anladığınızdan emin olmanız sizin yararınızadır.

Sutas.com.tr sitesinin tüm hakları, Sütaş'a aittir. Site içeriğindeki tüm malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret vesaire fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Sütaş'ın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz ya da dağıtamazsınız. Sutas.com.tr’de yer alan yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Sutas.com.tr sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.

Sutas.com.tr, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. sutas.com.tr, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Sutas.com.tr kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle Sutas.com.tr'ye sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Sutas.com.tr, malzemelerinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir. Bu anlaşma, Sutas.com.tr tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz malzemelerle ilgili size getirilen kısıtlamalar ve bu anlaşmada sayılan sorumlulukların reddi ve sınırlanması devam edecektir.

Sutas.com.tr, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar: Kişisel bilgileriniz gerektiğinde bunu açıkça sorarız. Sutas.com.tr'nin yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz fakat kişisel bilgilerinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız. Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen tuketici@sutas.com.tr adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.