SELECT YOUR LANGUAGE

20 Ağustos - 30 Eylül tarihleri arasında tek seferde 75 TL ve üzeri Sütaş alışverişi yap, şans çarkını çevir, hediyeni kazan!
 
*Kampanyaya fiş/fatura üzerinde Sütaş ürününün adını belirten tüm noktalar dahildir.
 
Kampanyaya Katılmak İçin Yapılması Gerekenler:
1- Çek Kazan uygulamasını telefonunuza yükleyin. 
2- Alışveriş fişinizin/faturasının fotoğrafını çekerek sisteme yükleyin. 
3- Şans çarkını çevirin. 
4- Sütaş sürprizlerinden birini kazanın! Boş yok…
 
KATILIM KOŞULLARI
Kampanyaya 20 Ağustos – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında Türkiye’deki tüm satış noktalarından (mağaza, market ve online mağazalar vb.) tek fiş üzerinde 75 TL ve üzeri Sütaş ürün alışverişi yapan herkes katılabilir.
 
Kampanya aşağıdaki ve Çek Kazan uygulamasındaki şart ve koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar. Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır. Çek kazan uygulamasından son fiş yükleme tarihi 3 Ekim 2021’dir.
 
Kampanyaya katılım için; Çek Kazan mobil uygulamasının Apple veya Google Play Store'dan indirilmesi ve uygulama içerisinden alışveriş fişinin kamera aracılığı ile yüklenmesi gerekmektedir. Gönderilen fişler sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan kullanıcılara her başarılı katılımı için Çek Kazan Hediye Çarkı’nı çevirme hakkı verilir. “Uygulama - Ödüllerim" kısmında Şans Çarkı görseline tıklayarak çarkı çeviren katılımcılara 1 adet: Sütaş Okul Çantası veya Sütaş Kalem Kutusu Seti ve Defter veya Sütaş 16 GB USB Bellek ve Kablolu Kulaklık veya 25 TL değerinde D&R Hediye Çeki ödüllerinden birini kazandığı bildirimi uygulama içinden gönderilecektir. 1 adet: Sütaş Okul Çantası veya Sütaş Kalem Kutusu Seti ve Defter veya Sütaş 16 GB USB Bellek ve Kablolu Kulaklık ödülü “Sütaş’tan Hediye Kazandınız” bildirimi geldikten sonra kazanılan hediye 3 hafta içerisinde, tüketicilerin uygulamada belirtilen adreslerine Sütaş Süt Ürünleri A.Ş tarafından ulaştırılacaktır. Kazanım tarihi itibariyle 1 (bir) ay geçerli olan 25 TL değerinde D&R Hediye (Dijital) Çeki uygulama içerisinden gönderilir. D&R Hediye çeki www.dr.com.tr ‘de ve D&R Mağazaları’nda geçerlidir. Dış Hatlar’da geçerli değildir. D&R Hediye Çeki’nin www.dr.com.tr’ de kullanılabilmesi için www.dr.com.tr’ den üyelik açılması gerekmektedir. Sonrasında ödeme sayfasında yer alan "Hediye Çeki" kısmının seçilerek, Uygulama içinden gönderilen kodun "Kart Numarası" kısmına, CVV kodunun "Güvenlik Numarası" kısmına girilmesi gerekmektedir. Hediye çeki kodu tek kullanımlıktır. Para yerine geçmez ve diğer kampanyalar ve promosyonlar ile birleştirilemez. Çek Kazan Şans Çarkında çıkan ödülün başka bir ödül ile değişimi mümkün değildir.
 
Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 2 defa katılabilir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Fiziki Sütaş ödülleri, katılımcıların uygulamada kayıtlı adreslerine bir kez gönderilecektir. Herhangi bir nedenle teslim alınmayan ya da teslim edilemeyen ürünler tekrar gönderilmez. Ödülün, tüketicinin adres bilgilerinin güncel olmaması, eksik veya yanlış olması, adreste bulunamaması vb. nedenlerle teslim edilememesinden dolayı Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. ve/veya Just Snap’in bir sorumluluğu doğmaz. Kampanyadan faydalanmak isteyen tüketiciler; uygulama içine girilen bilgilerin (ad, soyad, telefon numarası, adres bilgileri ve e-mail adresleri) doğru ve kendilerine ait olduğunu beyan ve taahhüt etmiş ve Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar. Kampanya detaylı bilgi, koşullar ve yükümlülüklerin devamı için lütfen Çek Kazan uygulamasındaki katılım koşullarını okuyunuz.


Üyelik Şartları

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan ve Sutas.com.tr kullanım şartları, gizlilik ve telif hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir.

Bu şartları kabul etmeniz halinde sizden beklenen, ister üye olarak ister konuk olarak anlaşmaların şartlarına uymanızdır. Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce sizden ne gibi bilgiler istendiğini ve bunların ne amaçla istendiğini anladığınızdan emin olmanız sizin yararınızadır.

Sutas.com.tr sitesinin tüm hakları, Sütaş'a aittir. Site içeriğindeki tüm malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret vesaire fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Sütaş'ın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz ya da dağıtamazsınız. Sutas.com.tr’de yer alan yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Sutas.com.tr sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.

Sutas.com.tr, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. sutas.com.tr, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Sutas.com.tr kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle Sutas.com.tr'ye sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Sutas.com.tr, malzemelerinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir. Bu anlaşma, Sutas.com.tr tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz malzemelerle ilgili size getirilen kısıtlamalar ve bu anlaşmada sayılan sorumlulukların reddi ve sınırlanması devam edecektir.

Sutas.com.tr, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar: Kişisel bilgileriniz gerektiğinde bunu açıkça sorarız. Sutas.com.tr'nin yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz fakat kişisel bilgilerinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız. Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen tuketici@sutas.com.tr adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.