SELECT YOUR LANGUAGESÜTAŞKI
Sütçülüğe tutkuyla bağlıyız; sadece süte ve sütçülüğe odaklıyız.

Misyonumuzu hakkıyla yerine getirmek için tek bir alana odaklanmayı bilinçli olarak tercih ediyoruz.  

Biz, dikkatimizi, enerjimizi, bilgimizi ve bütün kaynaklarımızı sütçülük için kullanıyoruz. Birçok sektörde faaliyet göstermek yerine, süt ve süt ürünlerinde "mükemmel" olmayı amaçlıyoruz. Böylece, işimizi her gün daha iyi öğrenme, daha verimli çalışma ve insanlarımızın  ihtiyaçlarını daha iyi karşılama imkanı buluyoruz. 

____________________

ÇİFTLİKTEN SOFRALARA İŞ MODELİ
İneklerin beslendiği ottan, sofralarımıza ulaşan süt ve süt ürünlerine kadar olan tüm süreci "Çiftlikten Sofralara" entegre iş modelimizle denetliyor ve yönetiyoruz. Faaliyetlerimiz, sadece süt ve süt ürünü üretmekle sınırlı değil. Sütaş’a özgü iş modelimiz; hammadde olarak kullandığımız sütün kalitesini ve verimliliğini artıran yem üretiminden çiftçi eğitimlerine, en yeni teknolojiler ile üretilen doğal lezzetli ürünlerimizden atıklardan enerji elde ettiğimiz biyogaz tesislerimize kadar uzanan faaliyetler bütününü içeriyor. Ürünlerimizin doğallığının ve kalitesinin güvencesi olan bu modelin gereği olarak yatırım yaptığımız her bölgede süt ve süt ürünleri fabrikasının yanı sıra; eğitim merkezi, uygulama çiftliği, damızlık yetiştirme çiftlikleri, yem fabrikası ve geri kazanım ve enerji tesisleri de kuruyoruz.USTALIK, UZMANLIK
Mezopotamya’dan Bursa'ya Anadolu medeniyetleri, binlerce yıl önce, süt gibi mucizevi bir gıdanın içindeki besin değerlerini korumanın, bu gıdadan daha çok ve daha uzun süre faydalanmanın yollarını aramışlardır.  Doğasını hiç bozmadan sütü; yoğurda, peynire, tereyağına dönüştürmeyi başarmışlar ve uzun yıllar sonunda doğal lezzet ustası olmuşlardır.  

İşte Sütaş'ta bizim rehberimiz, Anadolu'nun bu süt ustalığıdır. Bu ustalıkla doğal lezzetler üretmeyi ve bizden sonraki nesillerin de, bu doğal lezzetler ile büyümelerini sağlamayı sorumluluğumuz olarak görüyoruz.

Süt ve süt ürünlerini hakkıyla üretmek, hem ustalık hem de uzmanlık ister.

Doğal lezzetli süt ürünleri üretmek bir ustalıktır ancak doğal ürünleri milyonlarca sofraya sağlıklı ve taze bir şekilde ulaştırmak, işinin uzmanı olmayı da gerektirir. Sütaş’ta biz, ürünlerimizin gıda güvenliğini garanti altına almak için, tedariğinden üretimine; ambalajından taşınmasına her aşamada uluslararası kalite yönetimi standartlarını  uyguluyoruz. Ürettiğimiz ürünlerin her aşamasını, anlık ve geriye dönük izliyoruz.

Sütte uzmanlık; aynı zamanda genç nesillerin değişen damak tadına ve modern yaşam koşullarına uygun yeni süt ürünleri üretme yetkinliğidir. Kurulduğumuz günden beri süt ve süt ürünleri sektörüne sürekli yenilikler sunuyoruz. Sütaş'ın tarihi birçok ilki barındırıyor. Türkiye'nin ilk ambalajlı ayranı, yayık tereyağı, bebeklere özel ilk yoğurdu, çocuklara özel ilk tüpte meyveli yoğurdu, süzme peyniri ve benzer onlarca ürünle toplumumuzu ilk defa Sütaş tanıştırdı.  

Bizim için yeni lezzetlerle süt ürünlerinden daha çok faydalanılmasını sağlamak da en önemli görevlerimizden biridir.

____________________


KURUMSAL YÖNETİM
Başarılı bir gelecek için kurumumuzun hangi değer ve önceliklerle, hangi süreç ve  kurallarla yönetileceğini; yöneticilerin yetki ve sorumluluklarını; başta çalışanlarımız olmak üzere bütün paydaşlarımızın  haklarını Kurumsal Yönetim İlkeleri ile düzenliyoruz.

Adillik, şeffaflık, hesap verebilirlik ve sorumluluk ilkelerine sahip çıkıyor, düzenleyici ve denetleyici kurumlarla işbirliği yaparak Kurumsal Yönetim İlkelerinin iş yapış biçimimizin ayrılmaz bir parçası olmasını sağlıyoruz.  

Amacımız, mucizevi bir gıda olan sütün en saf, en doğal haliyle tüketicilere ulaşmasını sağlamak.

Üyelik Şartları

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan ve Sutas.com.tr kullanım şartları, gizlilik ve telif hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir.

Bu şartları kabul etmeniz halinde sizden beklenen, ister üye olarak ister konuk olarak anlaşmaların şartlarına uymanızdır. Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce sizden ne gibi bilgiler istendiğini ve bunların ne amaçla istendiğini anladığınızdan emin olmanız sizin yararınızadır.

Sutas.com.tr sitesinin tüm hakları, Sütaş'a aittir. Site içeriğindeki tüm malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret vesaire fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Sütaş'ın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz ya da dağıtamazsınız. Sutas.com.tr’de yer alan yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Sutas.com.tr sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.

Sutas.com.tr, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. sutas.com.tr, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Sutas.com.tr kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle Sutas.com.tr'ye sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Sutas.com.tr, malzemelerinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir. Bu anlaşma, Sutas.com.tr tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz malzemelerle ilgili size getirilen kısıtlamalar ve bu anlaşmada sayılan sorumlulukların reddi ve sınırlanması devam edecektir.

Sutas.com.tr, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar: Kişisel bilgileriniz gerektiğinde bunu açıkça sorarız. Sutas.com.tr'nin yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz fakat kişisel bilgilerinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız. Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen tuketici@sutas.com.tr adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.