SELECT YOUR LANGUAGE

Hüptrik Sunar:
HÜPTÜR ve TEKERLE
Hüptrik, birbirinden ilginç tekerlemelerle hayatına eğlence katıyor. Hüptrik tekerlemelerini instagram filtremizi kullanarak söyle, videonu çek ve yarışmamıza katıl. 40 adet karaoke mikrofonundan birini kazanma şansını yakala!

Yarışmaya katılmak için yapman gerekenler:

1. Önce senin için aşağıda paylaştığımız Hüptrik tekerlemelerinden birini seç,
2. Hüptrik Instagram hesabına gir ve hesabımızda bulunan filtre ikonuna tıklayarak tekerlemeni Hüptrik filtresiyle en eğlenceli şekilde söyleyerek videonu çek.
3. Çektiğin videoyu #HüptürveTekerle hashtag’iyle paylaş ve paylaşım yaparken @huptrik_sutas‘ı etiketlemeyi unutma!
Haydi durma! Sen de HÜPTÜR ve TEKERLE!
1.
Şu köşe kısa Hüptrik köşesi,
bu köşe uzun Hüptrik köşesi,
ortada Hüptrik eğlencesi.

2.
Bir Hüptrikçi diğer Hüptrikçiye;
“Hey Hüptrikçi!
Gel hep beraber uzun Hüptrik’lerle
daha da uzun hüptürelim.” demiş.

3.
O Hüptrik Çilekli Hüptrik,
şu Hüptrik Çilekli Kremalı uzun Hüptrik,
ikisi de tam hüptürmelik!

4.
Şu Hüptrik’i uzun uzun mu hüptürmeli?
Yoksa uzun uzun hüptürmemeli mi?

5.
İbiş ile Memiş Hüptrikçiye gitmiş,
hüptürebilmişler mi,
hüptürememişler mi?

6.
Hüptrik’i hüp diye hüptürenlerden misiniz,
yoksa uzun uzun hüptürenlerden misiniz?

7.
Hüp var, Hüptrik var.
Hüptür hüptür hüptürmek var.
Hadi hüptür çilekli kremalı,
daha da uzun hüptürüp bu lezzete doymalı.

8.
Çilekli Kremalı’yı hüptürdüm.
Daha uzun hüpürdettim de hüptürdüm.
Ben bu hüptürmeye bayıldım.
Hadi hüp hüp hüptür, hüp hüp hüptür!

9.
Hüptürmeye başlamış da hüptürmüş.
Uzun uzun Çilekli Kremalı’yı daha uzun hüptürmüş.
Hüptürmeye doyamamış, hüptürmüş de hüptürmüş.
Bir de Çilekli Hüptrik’ten hüp diye hüptür hüptür hüptürmüş.

10.
Hüptürmeye başladım durdum.
Çilekli Hüptrik’i ne güzel hüptürdüm.
Çilekli Kremalı Hüptrik’i uzun mu uzun hüptürdüm.
Dondurdum Hüptrik’i, soğuk mu soğuk hüptürdüm.

11.
Upuzun Çilekli Kremalı Hüptrik’leri hüptür,
Çilekli Hüptrik’leri hüp hüp hüptür de hüptür!
Hüptürmeye doyamazsan Hüptrik’i dondur da hüptür!

12.
Bu Hüptrik Çilekli Hüptrik,
şu Hüptrik Çilekli Kremalı Hüptrik.
Bunların hepsi hüptür hüptür hüptürmelik!

13.
Çilekli Hüptrik hüp hüp hüptürülür mü?
Hüptürmezsen tadına doyulur mu?
Hüp hüp hüptürülmeyen Hüptrik’ler,
hüpür hüpür hüptürülmeden olur mu?

14.
Hüptrik’i dondursak da mı hüptürsek,
dondurmasak da mı hüptürsek?

KATILIM KOŞULLARI
1. Bu yarışma SÜTAŞ SÜT ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ tarafından MPİ’nin 17.09.2019 tarihli ve 40453693-255.05.02-E.8750 sayılı yazısı ile izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.
2. 12.11.2019 (saat:00:01) - 12.12.2019 (saat:23:59) tarihleri arasında Hüptrik Instagram (https://www.instagram.com/huptrik_sutas/) sayfasını takip eden kullanıcılar, Hüptrik filtresi ile sayfada yer alan videodaki tekerlemelerden istediğini söylediği videoyu (videolarda insan figürü bulunmamalıdır) #hüptürvetekerle hashtagi ve @huptrik_sutas hesabını etiketleyip kendi hesaplarında paylaşarak yarışmaya katılacaklardır. Katılımcılar, yarışmaya diledikleri kadar katılabilirler.
3. #hüptürvetekerle hashtagi ile paylaşımda bulunan kullanıcıların yarışmaya katılabilmeleri için hesaplarının gizli olmaması gerekmektedir.
4. Gelen tekerlemeler 13.12.19-19.12.2019 tarihleri arasında tekerlemenin hızlı okunması, akıcı olması, eğlenceli olması, takılmadan okunması ve melodik olması kıstaslarına göre jüri tarafından değerlendirilecek ve 40 kişiye WSTER - WS - 858 marka karaoke mikrofonu (piyasa birim değeri: 115,00 TL) hediye edilecektir.
5. Katılımcılar hediyelerini nakit karşılığı olarak talep edemez, haklarını devredemez ve satamaz. Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez, değişiklik talep edilemez.
6. Yarışma sonunda kazanan kişiler 20.12.2019 tarihinde Hüptrik Instagram sayfası üzerinden duyurulacaktır.
7. Katılımda sunulan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Kullanıcıların vereceği yanlış bilgilerden SÜTAŞ SÜT ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ sorumlu değildir.
8. Talihliler, mutlaka iletişim bilgilerini eksiksiz şekilde en geç 06.01.2020 tarihine kadar Hüptrik Instagram sayfasına DM (Direct Mesaj) yoluyla iletilmelidir. Aksi takdirde haklarını kaybederler.
9. Yarışmaya katılan katılımcılar, kendileri ile iletişim bilgileri kullanılarak iletişime geçilmesini peşinen kabul etmiş sayılır
10. İkramiyeler, talihlilerin belirttikleri adreslerine 30.01.2020 tarihine kadar kargo ile gönderilecektir. Talihlilerin iletişim bilgilerinin eksik ya da hatalı olmasından veya adreslerinde bulunamamalarından dolayı ikramiyelerini teslim alamaması halinde SÜTAŞ SÜT ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ sorumluluk kabul etmez.
11. Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.
12. Yarışmadan sorumlu kişi SÜTAŞ SÜT ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ’dir, Facebook Inc. değildir.
13. U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti., Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen yarışmaya katılamayacaklardır, katılmış olsalar dahi hediye kazanmaları halinde bu ikramiyeler kendilerine teslim edilmeyecektir.
14. U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti., Sütaş Süt Ürünleri A.Ş.’ye yarışma öncesinde/süresince/sonrasında fikri ve teknik destek sağlayan, ikincil ve üçüncül derecede yarışma ile bağlantılı şirket çalışanları yarışmaya katılamazlar. Katılmış olsalar dahi hediye kazanmaları halinde bu hediyeler kendilerine teslim edilmeyecektir.
15. Başvuru sahipleri, yarışmaya katılmakla ve önceden belirlenmiş hediyelere hak kazanmakla, katılım koşulları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
16. Başvuru sahipleri, kampanya boyunca her katılımları sırasında, kampanyanın güncellenmiş maddelerini kabul etmiş sayılmaktadırlar. Bu nedenle lütfen Hüptrik Facebook ve https://www.sutas.com.tr/tr/huptur-ve-tekerle sayfasında yer alan katılım koşulları bölümünü düzenli olarak takip ediniz.
17. Katılımlar, mahremiyet, reklam hakları veya fikri mülkiyet hakları da dâhil olmak fakat bunlarla kısıtlı olmamak üzere, bir başkasının haklarını ihlal etmemeli, şiddet unsuru içermemeli, telif hakkı ihlali oluşturmamalı veya bu hakları ihlal eden herhangi bir malzeme içermemelidir. Böyle bir durumun ortaya çıkması halinde tüm sorumluluk başvuru sahibine aittir.
18. Paylaşımlar, uygunsuz, ahlaki değerlere aykırı, müstehcen, menfur, suç unsuru, hakaret, iftira veya küçük düşürücü unsurlar içeren içeriklerden oluşmamalıdır.
19. Paylaşımlar herhangi bir gruba veya bir bireye karşı bağnazlık, ırkçılık, nefret veya zarara teşvik eden veya cinsiyet, din, milliyet, cinsel kimlik veya yaş ayrımcılığına yönelten içerik içermemelidir.
20. Katılımcılar yarışmaya katılmakla SÜTAŞ SÜT ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılırlar.
21. Katılımcılar paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, verilerin işlenmesi ile başta 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu olmak üzere, kişisel verilerin korunmasına ilişkin olarak yürürlükte olan ve/veya olacak tüm mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını, muhafaza edilmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini, anladığını kabul eder. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. ve Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. tarafından kayıt ve muhafaza edilmesine itiraz etmeyeceklerini ve bunun karşılığında her ne ad altında olursa olsun hiçbir bedel talep etmeyeceklerini, kesin olarak ve geriye dönülemez surette kabul ve taahhüt ederler.
22. Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, paylaşımı yükleyen/gönderen; her türlü bilgiyi/belgeyi paylaşan kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını ve kampanyayı düzenleyen ajansın ve kampanya sahibi firmanın bu nedenle uğrayacağı her türlü zararı tazmin edeceklerini kabul ederler.
23. Katılımcılar, Sınai Mülkiyet Kanunu, Fikri Mülkiyet Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Türk Ceza Kanunu ve diğer tüm ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt ederler. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülüklerden tamamen ve münhasıran katılımcı sorumlu olacaktır.
24. SÜTAŞ SÜT ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ yarışmaya katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan ve oluşabilecek zararlardan dolayı sorumlu değildir.
25. Yarışmaya katılanlar SÜTAŞ SÜT ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ’nin iş bu Katılım Koşulları’nda tesis ve ilan ettiği kuralları şimdiden kabul ederler. Katılımcıların Yarışma Kurallarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran SÜTAŞ SÜT ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ tarafından yapılacaktır.
26. SÜTAŞ SÜT ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ yarışma boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemelerde kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde yarışmacının bütün yarışma verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.
27. Yarışma neticesinde belirlenecek kazanan katılımcı, isminin Hüptrik sosyal medya hesapları aracılığıyla paylaşılacak olan içeriklerde açıklanmasını kabul etmiş olur.
28. SÜTAŞ SÜT ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ yarışma Katılım Koşulları’na uygun davranılıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
29. Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta SÜTAŞ SÜT ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ her türlü kayıtları esas alınacaktır.
30. SÜTAŞ SÜT ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ katılım koşullarında değişiklik yapma, yarışmayı sonlandırma ve durdurma hakkına sahiptir.

Üyelik Şartları

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan ve Sutas.com.tr kullanım şartları, gizlilik ve telif hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir.

Bu şartları kabul etmeniz halinde sizden beklenen, ister üye olarak ister konuk olarak anlaşmaların şartlarına uymanızdır. Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce sizden ne gibi bilgiler istendiğini ve bunların ne amaçla istendiğini anladığınızdan emin olmanız sizin yararınızadır.

Sutas.com.tr sitesinin tüm hakları, Sütaş'a aittir. Site içeriğindeki tüm malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret vesaire fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Sütaş'ın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz ya da dağıtamazsınız. Sutas.com.tr’de yer alan yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Sutas.com.tr sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.

Sutas.com.tr, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. sutas.com.tr, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Sutas.com.tr kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle Sutas.com.tr'ye sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Sutas.com.tr, malzemelerinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir. Bu anlaşma, Sutas.com.tr tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz malzemelerle ilgili size getirilen kısıtlamalar ve bu anlaşmada sayılan sorumlulukların reddi ve sınırlanması devam edecektir.

Sutas.com.tr, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar: Kişisel bilgileriniz gerektiğinde bunu açıkça sorarız. Sutas.com.tr'nin yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz fakat kişisel bilgilerinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız. Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen tuketici@sutas.com.tr adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.