SELECT YOUR LANGUAGE

Kariyer kurgularımız ile çalışanlarımıza güçlü bir öğrenme deneyimi yaşatıyoruz!

Çalışanlarımızın mesleki gelişim ve kariyerlerini etkileyen değerlendirmeleri, “Kariyer Yönetimi” politikamız çerçevesinde; beceri ve yetkinlikleri ile katkı ve deneyimlerine dayanarak yapılmaktadır. Bu yaklaşımımız 3 ana süreç ile desteklenmektedir.

Kariyer ve Gelişim Komiteleri: Çalışanların kariyer ve gelişimleri ile ilgili geri besleme alması, doğru bir yedekleme ve gelişim planı oluşturulması, kritik insan kaynağının ortak görüş oluşturularak belirlenmesi, desteklenmesi ve tüm insan yönetimi süreçlerinin buna uyumlu olması için yapılandırılmıştır. Her yıl bir kez bu komiteler ile tüm çalışanlarımız değerlendirilmekte ve gelişim planları yapılmaktadır.

Yedekleme Planları: Kariyer ve Gelişim Komitelerinden elde edilen çıktılarla organizasyonda bir üst pozisyonu yedekleyebilecek çalışanların mevcut görevleri, geçmiş deneyimleri ve potansiyelleri ile değerlendirilerek yönetim rolleri için yedekleme planları yapılmaktadır.

Kariyer Kurguları: Genç istihdamı destekleyerek profesyonel yaşamlarına planlı bir kariyer yolu ile başlamalarını sağlayan, çok yönlü bir öğrenme ve gelişim fırsatı sunan aynı zamanda da kuruma işin farklı boyutlarını bildiği için sektörü iyi öğrenmiş, işinde uzmanlaşmış insan kaynağı sağlayan bir programdır . Öncelikle Üretim, Satış ve Pazarlama kariyer kurguları ile çalışanlarımıza güçlü bir öğrenme ve deneyim fırsatı sunulmaktadır.

Kariyer kurguları ile çalışanlarımız ilgili fonksiyonun ilişkide bulunduğu tüm alanlarda çalışır, sistemsel ve operasyonel süreçlere hâkim olur ve deneyimleyerek öğrenirler.

Kurgudaki çalışanlarımızın performansları, gelişim ihtiyaçları ve motivasyonları ilgili İK iş ortakları tarafından düzenli görüşmeler ile takip edilir. Bu görüşmelerde ayrıca çalışanlarımızdan kariyer kurguları ile ilgili geri beslemeleri alınarak kurguların sürekli gelişimi desteklenir.

Üyelik Şartları

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan ve Sutas.com.tr kullanım şartları, gizlilik ve telif hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir.

Bu şartları kabul etmeniz halinde sizden beklenen, ister üye olarak ister konuk olarak anlaşmaların şartlarına uymanızdır. Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce sizden ne gibi bilgiler istendiğini ve bunların ne amaçla istendiğini anladığınızdan emin olmanız sizin yararınızadır.

Sutas.com.tr sitesinin tüm hakları, Sütaş'a aittir. Site içeriğindeki tüm malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret vesaire fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Sütaş'ın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz ya da dağıtamazsınız. Sutas.com.tr’de yer alan yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Sutas.com.tr sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.

Sutas.com.tr, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. sutas.com.tr, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Sutas.com.tr kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle Sutas.com.tr'ye sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Sutas.com.tr, malzemelerinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir. Bu anlaşma, Sutas.com.tr tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz malzemelerle ilgili size getirilen kısıtlamalar ve bu anlaşmada sayılan sorumlulukların reddi ve sınırlanması devam edecektir.

Sutas.com.tr, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar: Kişisel bilgileriniz gerektiğinde bunu açıkça sorarız. Sutas.com.tr'nin yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz fakat kişisel bilgilerinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız. Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen tuketici@sutas.com.tr adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.