SELECT YOUR LANGUAGE

Kafkasların uzun ve sağlıklı bir ömür geçirmelerinin ve nesiller boyu zinde kalmalarının başlıca sebeplerinden biri olarak gösterilen kefir, doğal ve mucizevi bir gıda. Kafkasya’da göçebe olarak yaşamlarını sürdüren halklar tarafından binlerce yıl önce bulunmuş ve nesilden nesile aktarılarak günümüze kadar gelmiş olan kefir, artık Sütaş güvencesi ile hayatımızda. Toplumun sağlıklı beslenmesi ve gelecek nesillerin fiziksel ve zihinsel gelişimleri açısından son derece faydalı süt ürünlerimizden biri olan Kaf Kefir ile ilgili bilgilendirmeyi, işimizin doğasından gelen bir sorumluluk olarak görüyoruz.
Kaf Kefir Reklam Filmimiz

Kaf Kefir Nedir?
Kaf Kefir, lezzetini ve kıvamını Sütaş Çiftliğinin taptaze sütlerinden ve Kafkaslardan gelen mayasından alır.

Dünyanın en eski fermente süt ürünlerinden biri olan kefirin kökeni binlerce yıl öncesine Kafkaslara dayanmaktadır. Uzun ve sağlıklı yaşamlarıyla bilinen Kafkas halkları bu özellikleriyle herkesin ilgisini çekmiş ve bu durum kefirle ilişkilendirilmiştir.
Kaf Kefir'in Faydaları
Kefir yüksek derecede protein, mineral, vitamin ve içerdiği mikroorganizmalar nedeniyle bilim dünyası tarafından tanımlanmış pek çok faydası bulunan besleyici bir gıdadır.

Kaf Kefir Kafkaslardan gelen mayası sayesinde; bağışıklık sistemini desteklemeye, sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olur.
Kaf Kefir protein ve kalsiyum kaynağıdır, bir porsiyon Kaf Kefir’in içinde 7.5 gram protein bulunmaktadır.
 Kaf Kefir içerdiği B12 vitamini sayesinde yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına, zindelik ve enerjinin artmasına katkıda bulunur, bir porsiyonu günlük B12 vitamin ihtiyacının %40’ını karşılar.
Kaf Kefir içerdiği kalsiyum sayesinde kas, kemik ve dişleri korur, sindirim enzimlerini düzenler, enerji oluşturur, bir porsiyon Kaf Kefir günlük kalsiyum ihtiyacının %38’ini karşılar.
 Kaf Kefir koruyucu ve tatlandırıcı içermez.
Kaf Kefir Hakkında Merak Ettikleriniz
• Kaf Kefir’in farkı nedir?
Kaf Kefir’in farkı, Kafkaslardan toplanan anaç kefir danelerinden elde edilen mayası ve Sütaş Çiftliği’nin taptaze sütleri kullanılarak üretilmesidir.

• Kaf Kefir’in içinde ne var?
Kaf Kefir, Sütaş Çiftliği’nin taptaze sütleri ve Kafkas kefiri mayası içerir. İçinde hiçbir koruyucu, kıvam arttırıcı, katkı maddesi yoktur.

• Kaf Kefir’in kıvamı neden daha yoğun?
Lezzetini ve kıvamını Sütaş Çiftliği’nin taptaze sütlerinden ve Kafkaslardan gelen mayasından alan Kaf Kefir, raf ömrü boyunca gelişimine devam ederek yoğunlaşır.

• Kaf Kefir ne zaman tüketilebilir?
Kaf Kefir günün her saatine uygun bir içecektir, özel bir tüketim şekli ve zamanı yoktur.

• Kaf Kefir’i kimler içebilir?
Kaf Kefir çocukluktan yaşlılığa kadar her yaş grubu için uygun bir içecektir. İki yaşın altındaki çocuklar doktor tavsiyesi doğrultusunda kefir tüketebilirler.

• Kaf Kefir’in raf ömrü ne kadardır?
Kaf Kefir’in raf ömrü 35 gündür.

Bu bölüme eklenmesini istediğiniz sorular olması halinde lütfen
Sütaş Danışma Hattı’nı arayarak (444 4 788) ya da iletişim formunu doldurarak bize ulaşın.
İletişim formuna ulaşmak için lütfen buraya tıklayın.

Üyelik Şartları

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan ve Sutas.com.tr kullanım şartları, gizlilik ve telif hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir.

Bu şartları kabul etmeniz halinde sizden beklenen, ister üye olarak ister konuk olarak anlaşmaların şartlarına uymanızdır. Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce sizden ne gibi bilgiler istendiğini ve bunların ne amaçla istendiğini anladığınızdan emin olmanız sizin yararınızadır.

Sutas.com.tr sitesinin tüm hakları, Sütaş'a aittir. Site içeriğindeki tüm malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret vesaire fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Sütaş'ın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz ya da dağıtamazsınız. Sutas.com.tr’de yer alan yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Sutas.com.tr sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.

Sutas.com.tr, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. sutas.com.tr, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Sutas.com.tr kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle Sutas.com.tr'ye sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Sutas.com.tr, malzemelerinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir. Bu anlaşma, Sutas.com.tr tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz malzemelerle ilgili size getirilen kısıtlamalar ve bu anlaşmada sayılan sorumlulukların reddi ve sınırlanması devam edecektir.

Sutas.com.tr, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar: Kişisel bilgileriniz gerektiğinde bunu açıkça sorarız. Sutas.com.tr'nin yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz fakat kişisel bilgilerinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız. Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen tuketici@sutas.com.tr adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.