SELECT YOUR LANGUAGE

Merak Ettikleriniz

MERAK ETTİKLERİNİZ

• Sütaş Yovita Nedir?
Yovita, geleneksel yoğurt mayalarının yanı sıra üç doğal probiyotik kültür içeren doğal, sağlıklı ve lezzetli bir yoğurttur.

• Yovita'nın içinde neler vardır?
Yovita tamamen doğal bir içerik ile hazırlanmıştır. Yovita'nın içinde doğal yoğurt mayaları (Lactobacillus bulgaricus ve Streptococcus thermophilus), doğal probiyotik mayalar (L.rhamnosus, B.longum, B.lactis) bulunur. Yovita'nın içindeki aktif probiyotik kültürler, sindirim sistemimizi kuvvetli ve sağlıklı tutmaya yardımcı olur.

• Sütaş Yovita'nın içerdiği aktif probiyotik kültürler nelerdir?
Dost probiyotik kültürler sindirim sistemine sağlık faydaları sağlamak üzere yiyeceklere katılabilirler. Bu mayaları adlandırmakta kullanılan “probiyotik” kelimesi Latince kökenlidir ve "yaşam için" veya "sağlık için" anlamına gelir.

Sütaş Yovita aşağıdaki aktif dost probiyotik kültürleri içerir:
- Lactobacillus.rhamnosus
- Bifidobacterium longum
- Bifidobacterium lactis

• Probiyotik kültürleri ne kadar ve ne sıklıkla tüketmeliyiz?
Probiyotik kültürleri günlük tüketmek önemli. Böylelikle sindirim sistemindeki "iyi" mayaların dengesi sağlanır ve sağlık faydaları elde edilir. Günün her saatinde, dilediğiniz miktarda Sütaş Yovita tüketebilirsiniz.

• Probiyotik kültürleri ne şekilde tüketmeliyiz?
Günün herhangi bir saatinde, yemeklerle birlikte, yemek sonrasında ya da atıştırmalık olarak tüketilebilir. Dikkat edilmesi gereken, Sütaş Yovita'nın sıcak yemeğe ilave edilerek yenmemesidir. Çünkü yüksek sıcaklık, probiyotik kültürlerin ölümüne, dolayısıyla bu mayaların sağlayacağı faydaların ortadan kalkmasına sebep olabilmektedir.

• Sütaş Yovita yapay renklendirici, aroma veya koruyucu içerir mi?
Sütaş Yovita hiçbir yapay renklendirici, aroma ve koruyucu katkı maddesi içermez.

• Sütaş Yovita'yı nasıl muhafaza etmeliyiz?
Sütaş Yovita buzdolabında veya 4°C'nin altında saklanmalıdır.

Üyelik Şartları

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan ve Sutas.com.tr kullanım şartları, gizlilik ve telif hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir.

Bu şartları kabul etmeniz halinde sizden beklenen, ister üye olarak ister konuk olarak anlaşmaların şartlarına uymanızdır. Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce sizden ne gibi bilgiler istendiğini ve bunların ne amaçla istendiğini anladığınızdan emin olmanız sizin yararınızadır.

Sutas.com.tr sitesinin tüm hakları, Sütaş'a aittir. Site içeriğindeki tüm malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret vesaire fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Sütaş'ın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz ya da dağıtamazsınız. Sutas.com.tr’de yer alan yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Sutas.com.tr sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.

Sutas.com.tr, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. sutas.com.tr, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Sutas.com.tr kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle Sutas.com.tr'ye sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Sutas.com.tr, malzemelerinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir. Bu anlaşma, Sutas.com.tr tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz malzemelerle ilgili size getirilen kısıtlamalar ve bu anlaşmada sayılan sorumlulukların reddi ve sınırlanması devam edecektir.

Sutas.com.tr, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar: Kişisel bilgileriniz gerektiğinde bunu açıkça sorarız. Sutas.com.tr'nin yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz fakat kişisel bilgilerinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız. Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen tuketici@sutas.com.tr adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.