SELECT YOUR LANGUAGE

Merak Edilenler

Sütaş Krema ve Sütaş Kaymak koruyucu madde içerir mi?

Sütaş Krema ve Sütaş Kaymak herhangi bir koruyucu madde içermez.


Sütaş Krema ve Sütaş Kaymak nasıl saklanır?

Sütaş Krema orijinal ambalajında, oda sıcaklığında saklanabilir.

Sütaş Kaymak orijinal ambalajında ve buzdolabında (+4 C) saklanmalıdır.


Sütaş Krema'nın ve Sütaş Kaymak’ın raf ömrü ne kadardır?

Sütaş Krema'nın ambalajı açılmamak şartı ile raf ömrü 4 aydır.

Sütaş Kaymak’ın raf ömrü buzdolabında muhafaza edilmesi durumunda 21 gündür.


Sütaş Krema ve Sütaş Kaymak açıldıktan sonra ne kadar süre içinde tüketilmelidir?

Sütaş Krema açıldıktan sonra buzdolabında saklanmalı ve 2 gün içerisinde tüketilmelidir.

Sütaş Kaymak açıldıktan sonra kendi ambalajında, ağzı kapalı olarak muhafaza edilmeli ve tercihen 2-3 gün içinde tüketilmelidir.


Sütaş Krema nasıl hazırlanır?

Meyve, tatlı ve pastalar için; çırpmadan önce buzdolabında 12 saat soğutunuz. Tercihen soğutulmuş derin bir kaba boşaltınız. İsteğe bağlı olarak pudra şekeri ilave edebilirsiniz. Mikserle en yüksek hızda 3-5 dk veya telle 10 dk çırpınız. Yemekler için; doğrudan kullanılabilir. Çırpmaya gerek yoktur.


Sütaş Krema ve Sütaş Kaymak helal gıda mıdır?

Evet, helal gıdalardır. Sütaş Entegre Süt Üretim Tesisleri, Türk Standartları Enstitüsü'nün Helal Gıda Sertifikası’na sahiptirler.Üyelik Şartları

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan ve Sutas.com.tr kullanım şartları, gizlilik ve telif hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir.

Bu şartları kabul etmeniz halinde sizden beklenen, ister üye olarak ister konuk olarak anlaşmaların şartlarına uymanızdır. Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce sizden ne gibi bilgiler istendiğini ve bunların ne amaçla istendiğini anladığınızdan emin olmanız sizin yararınızadır.

Sutas.com.tr sitesinin tüm hakları, Sütaş'a aittir. Site içeriğindeki tüm malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret vesaire fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Sütaş'ın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz ya da dağıtamazsınız. Sutas.com.tr’de yer alan yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Sutas.com.tr sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.

Sutas.com.tr, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. sutas.com.tr, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Sutas.com.tr kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle Sutas.com.tr'ye sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Sutas.com.tr, malzemelerinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir. Bu anlaşma, Sutas.com.tr tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz malzemelerle ilgili size getirilen kısıtlamalar ve bu anlaşmada sayılan sorumlulukların reddi ve sınırlanması devam edecektir.

Sutas.com.tr, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar: Kişisel bilgileriniz gerektiğinde bunu açıkça sorarız. Sutas.com.tr'nin yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz fakat kişisel bilgilerinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız. Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen tuketici@sutas.com.tr adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.