SELECT YOUR LANGUAGE

Mucizevi süt

MUCİZEVİ SÜT
Süt, doğanın bir mucizesidir!
Hayat sütle başlar.
Çocukların bedensel ve zihinsel gelişimi sütle tamamlanır.
Yetişkinlerin kas ve sinir sistemi sütle desteklenir.
Orta yaşta, kemik sağlığı yine sütle korunur.
İnsan için sudan sonra en vazgeçilmez içecek süttür.

Sütü mucizevi kılan nedir?
. Yüksek protein ve vitamin değerleri ile büyüme çağındaki çocukların zihinsel ve bedensel gelişimini desteklemesi,
. Bir kalsiyum kaynağı olarak kemik ve dişlerin sağlıklı ve güçlü gelişmesini sağlaması,
. İçerdiği kalsiyum ve vitaminlerle kas ve sinir aktivitelerini desteklemesi,
. İçerdiği D vitamini ve kalsiyumla kasların düzgün çalışmasına yardımcı olması,
. İçerdiği proteinle hücre yenilenmesi ve onarımına destek vermesi,

Tatlı ve meyveler ile tüketildiğinde şekerin kana karışmasını yavaşlatarak insülin dengesine destek olması, sütü mucizevi olduğu kadar, doğal bir fonksiyonel gıda kılar.

Süt mucizesi her an yanınızda!
Güne başlarken içeceğiniz bir bardak soğuk süt sizi kendinize getirir.
Kahve, kek, bisküvi denince yanında aklınıza gelen ilk süttür.
Yatmadan önce içeceğiniz bir bardak ılık sütün yerini hiçbir şey tutamaz.

Hayat sütle başlar... Mucizesi bir ömür boyu sürer!Üyelik Şartları

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan ve Sutas.com.tr kullanım şartları, gizlilik ve telif hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir.

Bu şartları kabul etmeniz halinde sizden beklenen, ister üye olarak ister konuk olarak anlaşmaların şartlarına uymanızdır. Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce sizden ne gibi bilgiler istendiğini ve bunların ne amaçla istendiğini anladığınızdan emin olmanız sizin yararınızadır.

Sutas.com.tr sitesinin tüm hakları, Sütaş'a aittir. Site içeriğindeki tüm malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret vesaire fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Sütaş'ın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz ya da dağıtamazsınız. Sutas.com.tr’de yer alan yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Sutas.com.tr sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.

Sutas.com.tr, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. sutas.com.tr, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Sutas.com.tr kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle Sutas.com.tr'ye sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Sutas.com.tr, malzemelerinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir. Bu anlaşma, Sutas.com.tr tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz malzemelerle ilgili size getirilen kısıtlamalar ve bu anlaşmada sayılan sorumlulukların reddi ve sınırlanması devam edecektir.

Sutas.com.tr, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar: Kişisel bilgileriniz gerektiğinde bunu açıkça sorarız. Sutas.com.tr'nin yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz fakat kişisel bilgilerinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız. Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen tuketici@sutas.com.tr adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.