SELECT YOUR LANGUAGE

Sütaş %100 doğaldır

Sütaş %100 Doğaldır
İneklerin yediği ottan başlayarak yoğurdunu sofranıza ulaştırıncaya kadar, Sütaş her aşamayı ustalığı ve uzmanlığı ile denetler ve yönetir. Böylece yoğurdunuzun doğallığını %100 garanti altına alır.

Sütaş Yoğurt’un kıvamı, bol süt ve canlı, taze, doğal mayasından gelir!
Sütün hiçbir besin değeri kaybolmayacak şekilde buharlaştırılması, yoğurdun kıvamını arttırır. Bu nedenle 1 kg Sütaş Yoğurt yapmak için, tam 1.5 litre süt kullanılır. Sütaş Yoğurt’un kıvamının sırlarından bir tanesi de budur.

Sütaş, her defasında canlı ve taze maya ile yoğurt yapar. Kendine özgü doğal mayalarının dengeli kullanımı ve doğru sıcaklıkta mayalanması, Sütaş’ın yoğurduna en güzel tadı ve kıvamı verir. Sütaş Yoğurt, %100 doğaldır, hiçbir koruyucu madde içermez.

Sütaş Yoğurt üretim tarihini açık seçik yazar!
Sütaş yoğurt, rotası ve sıcaklık seviyesi sürekli izlenen araçlarla, soğuk zinciri korunarak satış noktalarına ulaştırılır. Tüketicilerin aldığı ürünün tazeliğinden emin olmaları için Sütaş yoğurtların üstünde, son kullanma tarihinin yanı sıra üretim tarihi de yazmaktadır.

Gerçek yoğurtsever, Sütaş Yoğurt sever!Üyelik Şartları

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan ve Sutas.com.tr kullanım şartları, gizlilik ve telif hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir.

Bu şartları kabul etmeniz halinde sizden beklenen, ister üye olarak ister konuk olarak anlaşmaların şartlarına uymanızdır. Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce sizden ne gibi bilgiler istendiğini ve bunların ne amaçla istendiğini anladığınızdan emin olmanız sizin yararınızadır.

Sutas.com.tr sitesinin tüm hakları, Sütaş'a aittir. Site içeriğindeki tüm malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret vesaire fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Sütaş'ın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz ya da dağıtamazsınız. Sutas.com.tr’de yer alan yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Sutas.com.tr sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.

Sutas.com.tr, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. sutas.com.tr, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Sutas.com.tr kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle Sutas.com.tr'ye sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Sutas.com.tr, malzemelerinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir. Bu anlaşma, Sutas.com.tr tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz malzemelerle ilgili size getirilen kısıtlamalar ve bu anlaşmada sayılan sorumlulukların reddi ve sınırlanması devam edecektir.

Sutas.com.tr, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar: Kişisel bilgileriniz gerektiğinde bunu açıkça sorarız. Sutas.com.tr'nin yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz fakat kişisel bilgilerinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız. Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen tuketici@sutas.com.tr adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.