SELECT YOUR LANGUAGE

Merak Ettikleriniz
Ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına Sütaş güvencesiyle aşağıda ulaşabilirsiniz. Bu bölüme eklenmesini istediğiniz sorular olması halinde Sütaş Danışma Hattı’nı arayarak (444 4 788) ya da iletişim formunu doldurarak bize iletebilirsiniz.

İletişim formuna ulaşmak için lütfen buraya tıklayın.
YOVİTA HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ
Sütaş Yovita nedir?
Sütaş Yovita, geleneksel yoğurt mayalarının yanı sıra doğal probiyotik bakteriler içeren doğal, sağlıklı ve lezzetli bir yoğurttur.
Sütaş Yovita'nın içeriği nelerden oluşur?
Sütaş Yovita, taze süt, taze maya ve doğal probiyotik bakteriler içerir. Probiyotik bakteriler sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.
Sütaş Yovita'da katkı maddesi var mı?
Hayır, Sütaş Yovita'da katkı maddesi, koruyucu ya da kıvam arttırıcı yoktur.
Sütaş Yovita'nın içerdiği probiyotik bakteriler nelerdir?
Sütaş Yovita aşağıdaki probiyotik bakterileri içerir:
- Lactobacillus rhamnosus
- Bifidobacterium longum
- Bifidobacterium lactis
Probiyotik kelimesi Latince kökenlidir ve "yaşam için" veya "sağlık için" anlamına gelir.
Sütaş Yovita ne sıklıkta ve ne şekilde tüketilebilir?
Probiyotik bakterileri günlük tüketmek önemlidir. Sütaş Yovita evde, iş yerinde ya da dışarıda, günün herhangi bir saatinde; sabah kahvaltısında, yemeklerle birlikte, yemek sonrasında ya da atıştırmalık olarak tüketilebilir. Dikkat edilmesi gereken, Sütaş Yovita'nın sıcak yemeğe ilave edilerek yenmemesidir. Çünkü yüksek sıcaklık, probiyotik bakterilerin yok olmasına, dolayısıyla sağlayacağı faydaların ortadan kalkmasına sebep olabilir.

Üyelik Şartları

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan ve Sutas.com.tr kullanım şartları, gizlilik ve telif hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir.

Bu şartları kabul etmeniz halinde sizden beklenen, ister üye olarak ister konuk olarak anlaşmaların şartlarına uymanızdır. Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce sizden ne gibi bilgiler istendiğini ve bunların ne amaçla istendiğini anladığınızdan emin olmanız sizin yararınızadır.

Sutas.com.tr sitesinin tüm hakları, Sütaş'a aittir. Site içeriğindeki tüm malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret vesaire fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Sütaş'ın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz ya da dağıtamazsınız. Sutas.com.tr’de yer alan yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Sutas.com.tr sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.

Sutas.com.tr, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. sutas.com.tr, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Sutas.com.tr kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle Sutas.com.tr'ye sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Sutas.com.tr, malzemelerinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir. Bu anlaşma, Sutas.com.tr tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz malzemelerle ilgili size getirilen kısıtlamalar ve bu anlaşmada sayılan sorumlulukların reddi ve sınırlanması devam edecektir.

Sutas.com.tr, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar: Kişisel bilgileriniz gerektiğinde bunu açıkça sorarız. Sutas.com.tr'nin yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz fakat kişisel bilgilerinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız. Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen tuketici@sutas.com.tr adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.