SELECT YOUR LANGUAGE

KATILIM KOŞULLARI

• Sütaş Ayran 2 Litre ürününde yer alan promosyonlu turuncu renkli kapaktan 1 (bir) adet toplayıp, promosyona katılan satış noktasına götürerek, 1 (bir) adedinin tavsiye fiyatı 1,25 TL olan Sütaş 250 ml Şişe Ayran hediyenizi 23/04/ 2018 – 31/07/2018 tarihleri arasında alabilirsiniz.

• Satış noktaları bu promosyona kendi inisiyatifleri ile katılmakta olduğundan Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. tüm satış noktalarının promosyona katılacağını garanti etmemektedir ve bu konuya ilişkin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

• Promosyona katılan satış noktasında bedava ürün bulunmamasından Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. sorumlu değildir.

• Kapakların promosyona katılan satış noktalarına teslim edilmesi tüketicinin sorumluluğundadır. Kapakların kaybedilmesi veya 31/07/2018 tarihinden sonra satış noktasına teslim edilmesi durumunda bedava Sütaş 250 ml şişe ayran verilemeyecektir.

• Hediyenin nakit karşılığı talep edilemez.

• Kampanya tüketicilere yöneliktir. Kampanya şartlarının kötüye kullanılması, kapakların veya kampanya hediyelerinin ticaretinin yapılması yasaktır.

• Sütaş Süt Ürünleri A.Ş., promosyon süresince promosyon koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Promosyona ilişkin değişiklikler www.sutas.com.tr web sitesinde duyurulacaktır.

• Sütaş Süt Ürünleri A.Ş., şüpheli bulunan durumlarda hangi noktadan ürün alındığı bilgisini sorma hakkına sahiptir. Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. teyit için talep edilen bilgi ve belgelerin ibraz edilmediği ve şüpheli bulunduğu durumlarda hediye vermeme hakkını saklı tutar.

• “Sütaş Ayran 2 Litredeki Her Turuncu kapak, Sütaş 250 ml. Şişe Ayran Kazandırıyor” Promosyonu kurallarının tümünü, promosyonlu turuncu renkli kapaklı Sütaş 2 Litre Ayran etiketlerinden, promosyona katılan satış noktalarından, Sütaş danışma hattının 444 4 788 numaralı telefonundan ve www.sutas.com.tr web sitesinden öğrenebilirsiniz.

• Bu promosyon, 23/04/ 2018 – 31/07/ 2018 tarihleri arasında ve T.C. sınırları içinde geçerlidir. Bu promosyon uygulama gereği M.P.İ. izni kapsamı dışında olup, Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

• Promosyondan yararlanmak isteyen herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır.Üyelik Şartları

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan ve Sutas.com.tr kullanım şartları, gizlilik ve telif hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir.

Bu şartları kabul etmeniz halinde sizden beklenen, ister üye olarak ister konuk olarak anlaşmaların şartlarına uymanızdır. Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce sizden ne gibi bilgiler istendiğini ve bunların ne amaçla istendiğini anladığınızdan emin olmanız sizin yararınızadır.

Sutas.com.tr sitesinin tüm hakları, Sütaş'a aittir. Site içeriğindeki tüm malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret vesaire fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Sütaş'ın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz ya da dağıtamazsınız. Sutas.com.tr’de yer alan yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Sutas.com.tr sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.

Sutas.com.tr, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. sutas.com.tr, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Sutas.com.tr kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle Sutas.com.tr'ye sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Sutas.com.tr, malzemelerinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir. Bu anlaşma, Sutas.com.tr tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz malzemelerle ilgili size getirilen kısıtlamalar ve bu anlaşmada sayılan sorumlulukların reddi ve sınırlanması devam edecektir.

Sutas.com.tr, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar: Kişisel bilgileriniz gerektiğinde bunu açıkça sorarız. Sutas.com.tr'nin yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz fakat kişisel bilgilerinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız. Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen tuketici@sutas.com.tr adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.