SELECT YOUR LANGUAGE

Merak edilenler?

MERAK EDİLENLER

Neden Babymix kullanmalıyım?
Babymix, bebeğinizin sağlıklı gelişmesi için sadece bebeklere ve küçük çocuklara özel olarak ürettiğimiz özel bir yoğurttur. Babymix, “Bebek ve Küçük Çocuk Ek Besinleri Tebliği”ne uygun olarak üretilen Türkiye’nin ilk yoğurdudur.
Babymix hiçbir koruyucu katkı maddesi, renklendirici, yapay tatlandırıcı, sofra şekeri, nişasta ve gluten içermez. İçeriğindeki probiyotik kültür sayesinde bebeğinizin sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur. Ayrıca Babymix, içerdiği probiyotik kültür ile ev yoğurdundan daha sağlıklıdır.

Babymix 48 saat dolapta açılmış olarak saklanır mı?
Babymix’in bir kasesinin açıldıktan sonra hemen ve bir kerede tüketilmesi daha sağlıklı bir yöntemdir ve önerimiz bu yöndedir.

Babymix katkı maddesi içerir mi?
Babymix, hiçbir koruyucu katkı maddesi, sofra şekeri, nişasta ve gluten içermez.

Babymix’i nasıl daha kolay bulabilirim?
Babymix’e daha kolay ulaşabilmeniz için geliştirdiğimiz yeni hizmetimiz sayesinde www.sutas.com.tr internet sitemizden veya 444 4 SÜT (444 4 788) danışma hattımızdan bize ulaşarak, evinize en yakın Babymix satış noktası hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, www.sutas.com.tr internet sitemizden sipariş verdiğinizde Babymix’inizi evinize kadar getiriyoruz. Böylelikle Babymix’inizi özel koşullarda korunmuş olarak taptaze bir şekilde kapınızda teslim alabiliyorsunuz.

Neden 1 yaşından küçük bebeklere inek sütü verilmez?
Bebeklerin sindirim sistemi çok hassastır ve her proteini sindiremez. 1 yaşın altındaki bebeklere, proteinini sindiremedikleri için inek sütü önerilmez. Babymix’in protein içeriği, bebeklerin rahat sindirebileceği şekilde dengelendiğinden altıncı ay ve sonrasında rahatlıkla tüketilebilir.

Babymix'in Normal Yoğurttan Farkı Nedir?
Babymix, dengelenmiş protein ve süt yağı ile bebeklerin bünyesi için en uygun yoğurttur.Ayrıca normal yoğurtta bulunan 2 yoğurt kültürüne (mayasına) ek olarak probiyotik kültür içerir. Bu sayede bebeğinizin yoğurttan alabileceği en iyi faydayı sunarken, hem sindirim sistemini rahatlatmaya hem de bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur.

Evde yapılmış ya da dışarıdan alınmış olan başka hiçbir yoğurt, bebeğinize Babymix’in faydalarını sağlamaz ve onun bünyesine Babymix kadar uygun olamaz.

Bebeğiniz için Evde Yoğurt Yapmak Doğru mu?
Yoğurdun beklenen faydayı verebilmesi amacı ile yeterli sayıda canlı yoğurt bakterisi içermesi gerekir. Evde yoğurt yaparken, yoğurt bakterilerinin çalışması için gereken hassas ortam oluşmayabilir. Daha önemlisi; yoğurttan yoğurda maya aktarımı sırasında canlı yoğurt bakterisi miktarı azalır. Bu da yoğurdun faydasının azalmasına yol açar. Ayrıca evde yapılmış bir yoğurt Babymix gibi probiyotik bakteri içermez. Babymix maya olarak kullanılarak yoğurt yapılsa bile; hem inek sütünün proteinleri Babymix’de olduğu gibi dengelenmiş olmayacağından,probiyotik bakteri olması gereken miktarda aktarılamayacağından, Babymix ile aynı faydayı sunmaz.

Evde yapılan yoğurt, hiçbir zaman yoğurttan alınması gereken faydaları tümüyle sunmayacaktır.Üyelik Şartları

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan ve Sutas.com.tr kullanım şartları, gizlilik ve telif hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir.

Bu şartları kabul etmeniz halinde sizden beklenen, ister üye olarak ister konuk olarak anlaşmaların şartlarına uymanızdır. Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce sizden ne gibi bilgiler istendiğini ve bunların ne amaçla istendiğini anladığınızdan emin olmanız sizin yararınızadır.

Sutas.com.tr sitesinin tüm hakları, Sütaş'a aittir. Site içeriğindeki tüm malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret vesaire fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Sütaş'ın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz ya da dağıtamazsınız. Sutas.com.tr’de yer alan yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Sutas.com.tr sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.

Sutas.com.tr, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. sutas.com.tr, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Sutas.com.tr kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle Sutas.com.tr'ye sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Sutas.com.tr, malzemelerinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir. Bu anlaşma, Sutas.com.tr tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz malzemelerle ilgili size getirilen kısıtlamalar ve bu anlaşmada sayılan sorumlulukların reddi ve sınırlanması devam edecektir.

Sutas.com.tr, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar: Kişisel bilgileriniz gerektiğinde bunu açıkça sorarız. Sutas.com.tr'nin yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz fakat kişisel bilgilerinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız. Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen tuketici@sutas.com.tr adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.