SELECT YOUR LANGUAGE

Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği’nin (TKYD) 17 Ocak’ta gerçekleştirdiği 11. Kurumsal Yönetim Zirvesi’nde düzenlenen Kurumsal Yönetim Ödül Töreni’nde 3.kez "En Yüksek Kurumsal Yönetim Derecelendirme Notuna Sahip Halka Açık Olmayan Aile Şirketi" ödülünü aldık. Geçen seneki notumuzu yükselterek aldığımız bu ödülle kurumsal yapımızı daha da güçlendirdiğimiz tescillenmiş oldu.

Düzenlenen törende ödülümüzü Yönetim Kurulu Üyemiz ve Denetim Kurulu Başkanımız Duygu Yılmaz, SPK Başkan Yardımcısı Bora Oruç’tan aldı.

Duygu Yılmaz ödülle ilgili, "Çiftlikten Sofralara" entegre iş modelimiz çerçevesinde faaliyetlerimizi her geçen gün daha da güçlenen bir kurumsal yapı içinde yürütmekten gurur duyuyoruz. Sürdürülebilir başarımızın güvencesi kurumsal yönetim yaklaşımı Sütaş kültürünün ayrılmaz bir parçası.

Uluslararası yönetim standartlarını önemseyen bir şirket olarak, değerlerimizle örtüşen kurumsal yönetim ilkelerine gösterdiğimiz uyum ve yükselen performansımız ile bu sene de 3.kez ödülümüzü aldık. Ödülümüzün tüm Sütaş Grubu’na hayırlı olmasını diliyorum" dedi.Kurumsal Yönetim Ödülleri Hakkında
TKYD tarafından hazırlanan "Kurumsal Yönetim Ödülleri Projesi" bu konuyla ilgili bilinilirlik yaratmayı ve iyi uygulamaları tanıtmayı amaçlıyor. Her yıl Ocak ayında düzenlenen Kurumsal Yönetim Zirvesi kapsamında verilen ödüllerin değerlendirmesi, Sermaye Piyasası Kurulu tarafından hazırlanan metodoloji doğrultusunda 31 Aralık itibarıyla Kurumsal Yönetim Endeksi’ndeki şirketlerin sahip oldukları Kurumsal Yönetim Derecelendirme notlarına göre yapılıyor.Üyelik Şartları

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan ve Sutas.com.tr kullanım şartları, gizlilik ve telif hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir.

Bu şartları kabul etmeniz halinde sizden beklenen, ister üye olarak ister konuk olarak anlaşmaların şartlarına uymanızdır. Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce sizden ne gibi bilgiler istendiğini ve bunların ne amaçla istendiğini anladığınızdan emin olmanız sizin yararınızadır.

Sutas.com.tr sitesinin tüm hakları, Sütaş'a aittir. Site içeriğindeki tüm malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret vesaire fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Sütaş'ın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz ya da dağıtamazsınız. Sutas.com.tr’de yer alan yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Sutas.com.tr sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.

Sutas.com.tr, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. sutas.com.tr, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Sutas.com.tr kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle Sutas.com.tr'ye sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Sutas.com.tr, malzemelerinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir. Bu anlaşma, Sutas.com.tr tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz malzemelerle ilgili size getirilen kısıtlamalar ve bu anlaşmada sayılan sorumlulukların reddi ve sınırlanması devam edecektir.

Sutas.com.tr, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar: Kişisel bilgileriniz gerektiğinde bunu açıkça sorarız. Sutas.com.tr'nin yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz fakat kişisel bilgilerinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız. Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen tuketici@sutas.com.tr adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.