Sütaşlı Olmak

Sütaşlı Olmak

Akademi Sütaşkı

Akademi Sütaşkı

Sütaş’ta Eğitim ve Yetenek Gelişim faaliyetlerimiz “Akademi Sütaşkı” çatısı altında toplanmıştır. Bu kapsamda, birim ve pozisyon bazlı olarak kurumsal, mesleki, kişisel ve liderlik eğitim programlarımız bulunmaktadır.


Akademi Sütaşkı
Programlar
Programlar

Tasarladığımız tüm programların temelinde “İyi İnsan, İyi Vatandaş ve İşinin Ustası İyi Sütçü”ler yetiştirmek bulunur. İlk iş gününden itibaren misyonumuzu, vizyonumuzu, değerlerimizi ve iş yapış biçimimizi paylaşmak ve “Sütaşkı”nı yaymak önde gelen hedeflerimizdendir.

Sütaş’ta her bir çalışma arkadaşımızı «yetenek» olarak görüyor, çalışanlarımızın becerilerini geliştirmelerine fırsat sağlayan alternatif çözümler sunuyoruz.

Akademi Sütaşkı ile çalışma arkadaşlarımızın gelişimine fayda sağlayacak içerikler, online ve sınıf içi eğitimler ile bütünsel bir öğrenme deneyimi, sürekli öğrenme ortamı ve eğitimde fırsat eşitliği sunuyoruz.

Çalışanlarımızın istedikleri zaman, istedikleri yerden erişim sağlayabilecekleri online öğrenme portalımız Akademi Sütaşkı ile e-eğitimler, makaleler ve kitap özetlerini çalışma arkadaşlarımız ile buluşturuyoruz.

Yönetim Okulu
Yönetim Okulu

Çalışma arkadaşlarımızı gelecekteki rollerine hazırlarken her kademede, birden fazla yöntem ve içerik sunarak organizasyonda sürekli gelişimlerini destekleriz.

Üretim Okulu
Üretim Okulu

Kariyerlerini üretim alanında sürdüren çalışma arkadaşlarımızın mesleki becerilerini geliştirecek eğitim ve gelişim çözümleri sunarak ustalık ve uzmanlığımızı derinleştiririz.

Satış Okulu
Satış Okulu

Kariyerlerini satış alanında sürdüren çalışma arkadaşlarımız için özel olarak tasarladığımız eğitim ve gelişim programlarımız ile alanlarında uzmanlaşmalarına katkı sağlarız.