“Çiftlikten Sofralara Sütaş’ın Harika Dünyası”nda; yediğimiz yemlerden, yaşadığımız çiftliklere, verdiğimiz sütlerden sofralarınıza gelen ürünlere kadar tüm süreç titizlikle yönetiliyor, en ince ayrıntısına kadar denetleniyor.

Böylece sizlere ulaşan ürünlerin doğallığı, lezzeti ve besin değerleri güvence altına alınıyor.

Çiftlikten Sofralara Sütaş'ın Harika Dünyası

Çiftlikten Sofralara Sütaş'ın Harika Dünyası

SÜTÇÜLERİMİZ BİLGİLİ VE ÇALIŞKAN

Süt hayvancılığının verimli ve bilinçli yapılması için süt üreticilerine, öğrencilere ve girişimcilere eğitimler veriliyor.

Daha Fazlası

YEMLERİMİZ DOĞAL, SÜTLERİMİZ SAĞLIKLI

Doğal ve sağlıklı beslenmemiz için yem bitkileri yetiştiriliyor. Bunun için çiftçilerle sözleşmeli üretim modeliyle çalışılıyor.

Daha Fazlası

İhtiyaç duyduğumuz protein, vitamin ve mineral değeri yüksek karma yemler Sütaş’ın yem tesislerinde üretiliyor.

Daha Fazlası

BU ÇİFTLİKTE HERKES BİZE
GÖZÜ GİBİ BAKIYOR

Uluslararası hayvan refahı kurallarına uygun tasarlanmış, temiz ve hijyenik çiftliklerde, rahat ve sağlıklı bir şekilde yaşıyoruz. Kauçuk yataklarımız, gezinti alanlarımız, her zaman bol su ve yemimiz var.

Daha Fazlası

SÜTAŞ’IN İMZASI: USTALIK VE UZMANLIK

Sütlerimizin doğallığını ve özündeki değerleri korumak için yüksek teknoloji kullanılıyor; gelişmiş otomasyon sistemleri ve dijital teknolojiler ile yönetilen modern tesislerde yüzlerce çeşit süt ürünü üretiliyor.

Daha Fazlası

ÇİFTLİKTEN SOFRALARINIZA TAPTAZE

Sütaş’ın doğal lezzetleri, Türkiye’nin dört önemli kavşak noktasında yer alan tesislerinden 200.000 satış noktasına geniş bir soğutuculu araç filosu ile dağıtılıyor.

Ayrıca www.sutas.market ile çiftlikten sofralarınıza doğrudan ulaştırılıyor.

Daha Fazlası

DOĞAL LEZZETLER, DOĞA DOSTU TESİSLERDE ÜRETİLİYOR

Tesislerin enerjisi bizim gübrelerimizden elde ediliyor. Enerji üretimi sonrasında elde edilen organik gübreler ise yemlerimizin yetiştirildiği toprakları zenginleştirmek için kullanılıyor. Tesislerde kullanılan suyun tamamı arıtılarak doğaya geri veriliyor.

Daha Fazlası