Çiftlikten Sofralara

Çiftlikten Sofralara

Süt Ürünleri Üretimi

İneklerimizin yediği yemlerden, ürünlerimizin sofralara ulaşmasına kadar olan tüm süreci, adım adım denetleyen “Sütaş Çiftlikten Sofralara Gıda Güvenilirliği” sistemi ile ürünlerimizin izlenebilirliğini ve güvenilirliğini sağlıyor, doğallığını güvence altına alıyoruz.

Tesislerimizi dijital teknolojiler ve gelişmiş otomasyon sistemleri ile yönetiyoruz.

Süt Ürünleri

Tüm tesislerimizde; önleyicilik, sürdürülebilirlik ve sürekli iyileşme prensipleri üzerine yapılandırılan “Sütaş Çiftlikten Sofralara Gıda Güvenilirliği” sistemimiz kapsamında “İyi Üretim Uygulamaları” (GMP - Good Manufacturing Practices) olarak ifade edilen kuralları ve sistemleri titizlikle uyguluyoruz.

Tesislerimizi dijital teknolojiler ve gelişmiş otomasyon sistemleri ile yönetiyor, sütün fabrika içindeki tüm aşamalarını akıllı sistemlerle izliyor, kayıt altına alıyoruz.

  • Tesislerimize gelen sütlerin uluslararası referans metotlarla akreditasyon kurallarına uygun laboratuvarlarda kontrol ve analizlerini yapıyor, Sütaş Doğal Lezzet standartlarına uygun olan sütleri tesislerimize kabul ediyoruz.
  • Sütün doğallığını ve özündeki değerleri korumak için teknolojiyi kullanıyor, ürünlerimizi yalın ve verimli süreçler ile üretiyoruz.
  • Sütün hava ile temas edebileceği tüm alanlarda steril hava kalitesi ve dışarıdan içeriye hava girişine izin vermeyen pozitif hava basıncı sağlıyor, bu sayede havadan gelebilecek her türlü riski bertaraf ediyoruz.
  • Ürünlerimizi, yola çıkmadan önce nihai kalite testlerinden geçirerek herhangi bir gıda güvenilirliği ve kalite riski taşımadığından emin oluyoruz.
  • Tüm ürünlerimizi raf ömürlerinin sonuna kadar izleyebilmek için her parti üretimin şahit numunelerini saklıyoruz.
  • Ürünlerimizin üzerinde SKT ötesinde üretim tarihini, saat ve dakika detayı ile belirtiyoruz.
  • Entegre tesislerimizde yönettiğimiz tüm bu sürecin yanı sıra malzeme ve hizmet tedarikçilerimizin de gıda güvenilirliği, izlenebilirlik ve sürdürülebilirlik kriterleri kapsamında faaliyet göstermelerini bekliyor, onları süreçlerini iyileştirmeleri için teşvik ediyor, denetliyoruz. Satın aldığımız hammaddelerdeki detaylı kodlama sistemlerini kendi sistemimize entegre ederek tedarikçilerimizi de kapsayacak şekilde bütünsel izlenebilirlik elde ediyoruz.
Süt Ürünleri