SELECT YOUR LANGUAGE

Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği’nin, 14 Ocak’ta gerçekleştirdiği "IX. Kurumsal Yönetim Zirvesi" kapsamında düzenlenen “Kurumsal Yönetim Ödülleri" töreninde "En Yüksek Nota Sahip Halka Açık Olmayan Kuruluş" ödülünü aldık.

Sermaye Piyasası Kurulu tarafından lisanslanan SAHA Kurumsal Yönetim Derecelendirme Hizmetleri A.Ş. tarafından İMKB Kurumsal Yönetim Endeksi’ne göre derecelendirilerek aldığımız 93,4 Kurumsal Yönetim Notumuz ile kurumsallıkta da sektörümüzün lideri olduğumuz tescillendi.

Sabancı Center’da düzenlenen ve yönetim standartlarını, adillik, şeffaflık, hesap verebilirlik ve sorumluluk ilkeleri üzerine kuran kurumların ödüllendirildiği törende,ödülümüzü, Yönetim Kurulu Başkanımız Muharrem Yılmaz, TKYD Danışma Kurulu Üyesi Ümit Hergüner’den aldı.

Yönetim Kurulu Başkanımız Muharrem Yılmaz; "Sütaş’ta biz, bir kurumun başarısını sürdürülebilir kılmanın temel şartının kurumsal yönetim ilkelerini benimsemek olduğunun bilincindeyiz. Bu konunun Türkiye’de henüz gündemde olmadığı zamanlardan başlayarak, iş yapış biçimimizi bu ilkeler doğrultusunda şekillendirdik. Sütaş için yasal bir yaptırım olmadığı halde, hem sektörümüzde hem de halka açık olmayan sanayi şirketleri arasında en yüksek derecelendirme olan 93,4 notunu almak, çalışmalarımızın büyük ölçüde hedefe ulaştığının kanıtıdır. Bundan sonra da sürekli gelişme kaydedeceğimize, Sütaş’ın, Türkiye’de Kurumsal Yönetim anlamında örnek gösterileceğine inanıyorum" dedi.

Kurumsal Yönetim Ödülleri Hakkında

Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği tarafından hazırlanan "Kurumsal Yönetim Ödülleri Projesi" bu konu ile ilgili bilinilirlik yaratmayı ve iyi uygulamaları tanıtmayı amaçlıyor. Her yıl Ocak ayında düzenlenen Kurumsal Yönetim Zirvesi kapsamında düzenlenen ödül sürecinde değerlendirme, 31 Aralık tarihi itibarı ile Kurumsal Yönetim Endeksi’ndeki şirketlerin sahip oldukları derecelendirme notları dikkate alınarak yapılıyor.Üyelik Şartları

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan ve Sutas.com.tr kullanım şartları, gizlilik ve telif hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir.

Bu şartları kabul etmeniz halinde sizden beklenen, ister üye olarak ister konuk olarak anlaşmaların şartlarına uymanızdır. Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce sizden ne gibi bilgiler istendiğini ve bunların ne amaçla istendiğini anladığınızdan emin olmanız sizin yararınızadır.

Sutas.com.tr sitesinin tüm hakları, Sütaş'a aittir. Site içeriğindeki tüm malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret vesaire fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Sütaş'ın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz ya da dağıtamazsınız. Sutas.com.tr’de yer alan yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Sutas.com.tr sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.

Sutas.com.tr, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. sutas.com.tr, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Sutas.com.tr kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle Sutas.com.tr'ye sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Sutas.com.tr, malzemelerinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir. Bu anlaşma, Sutas.com.tr tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz malzemelerle ilgili size getirilen kısıtlamalar ve bu anlaşmada sayılan sorumlulukların reddi ve sınırlanması devam edecektir.

Sutas.com.tr, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar: Kişisel bilgileriniz gerektiğinde bunu açıkça sorarız. Sutas.com.tr'nin yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz fakat kişisel bilgilerinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız. Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen tuketici@sutas.com.tr adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.