SELECT YOUR LANGUAGE

Bağımsız araştırma şirketi verileri Sütaş Süzme’nin, Türkiye’de en çok tercih edilen peynir markası* olduğunu teyit ediyor.

Bağımsız araştırma şirketi tarafından yapılan tüketici araştırması, Sütaş Süzme’nin peynir dünyasının yıldızı olduğunu gösteriyor. Araştırmaya göre; süzme peynir denildiğinde ilk akla gelen ve en çok tercih edilen marka olan Sütaş Süzme, tüketicileri tarafından “ailemin en sevdiği lezzet” olarak tanımlanıyor ve tavsiye ediliyor.

Sütaş Süzme, yumuşak lezzeti, ağızda eriyen kıvamının yanı sıra kolay dilimlenebilmesi, rahatlıkla küp küp kesilebilmesi, ekmeğe kolaylıkla sürülebilmesi ile sofraların vazgeçilmezi oldu. Bazen salataları süsleyen, bazen sandviçlere lezzet katan Sütaş Süzme, Türkiye gibi peynir konusunda uzman ve bir o kadar da farklı damak tatlarına sahip bir ülkeye yepyeni bir peynir alışkanlığı kazandırdı. Milyonlarca insanı aynı peynir tadında buluşturan, peynir sevmeyen çocukların bile kalbini kazanan Sütaş Süzme, en çok haneye giren peynir markası oldu.

Tüm bunlardan yola çıkarak yeni iletişim kampanyasını "Seviyorsak Sebebi çok, Sütaş Süzme Gibisi Yok" sloganıyla oluşturan Sütaş, yediden yetmişe herkesi, Sütaş Süzme lezzetinde buluşturduğunun altını çiziyor. Türkiye’ye yepyeni bir peynir alışkanlığı kazandıran Sütaş Süzme, yeni ürünleriyle de kategoriye öncülük etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz dönemde tüketicinin beğenisine sunduğu Süzme Keçi’den sonra raflarda yerini alan "Kutu Kutu Süzme", Türkiye’nin ilk ve tek porsiyon ambalajlı süzme peyniri olma özelliğini taşıyor. 25 gramlık pratik mini paketlerde sunulan Kutu Kutu Süzme ile yediden yetmişe herkes, sağlıklı bir ara öğüne ihtiyaç duyduğu her an her yerde, kolaylıkla bu lezzete ulaşacak.Üyelik Şartları

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan ve Sutas.com.tr kullanım şartları, gizlilik ve telif hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir.

Bu şartları kabul etmeniz halinde sizden beklenen, ister üye olarak ister konuk olarak anlaşmaların şartlarına uymanızdır. Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce sizden ne gibi bilgiler istendiğini ve bunların ne amaçla istendiğini anladığınızdan emin olmanız sizin yararınızadır.

Sutas.com.tr sitesinin tüm hakları, Sütaş'a aittir. Site içeriğindeki tüm malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret vesaire fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Sütaş'ın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz ya da dağıtamazsınız. Sutas.com.tr’de yer alan yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Sutas.com.tr sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.

Sutas.com.tr, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. sutas.com.tr, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Sutas.com.tr kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle Sutas.com.tr'ye sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Sutas.com.tr, malzemelerinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir. Bu anlaşma, Sutas.com.tr tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz malzemelerle ilgili size getirilen kısıtlamalar ve bu anlaşmada sayılan sorumlulukların reddi ve sınırlanması devam edecektir.

Sutas.com.tr, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar: Kişisel bilgileriniz gerektiğinde bunu açıkça sorarız. Sutas.com.tr'nin yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz fakat kişisel bilgilerinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız. Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen tuketici@sutas.com.tr adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.