SELECT YOUR LANGUAGE

Türkiye’de gerçekleştirilen bağımsız araştırmalara göre süt ürünleri pazarının 15 yıldır kesintisiz lider şirketi Sütaş, ızgaraya özel üretilen peynir Izgarella’yı tüketicilerin beğenisine sundu. Sütaş’ın yeni lezzeti Izgarella, salata ve sandviçlerde ana malzeme olarak kullanılırken, sabah kahvaltısından, akşam yemeğine her öğünde tüketilebiliyor.  

Lezzetli ve pratik bir çözüm

Izgarella sütten gelen sağlık ve besleyiciliğiyle, yoğun günlük hayatın koşuşturmacası içinde, kendisi ve ailesi için lezzetli ve pratik çözümler arayanlar için tüm aile bireylerinin keyifle tüketeceği bir lezzet sunuyor. Sadece 3 dakikada kolayca hazırlanarak sofralara ızgara edilmiş peynir keyfini taşıyan Izgarella, tek kullanımlık paketleri ile kullanım ve saklama kolaylığı da sağlıyor. Atıştırmalık olarak da pratik bir alternatif olan Izgarella, ızgara edildiğinde dışı kızarmış, içi yumuşacık bir lezzete dönüşüyor. 

 

Sağlıklı ve besleyici bir alternatif

Izgarella, ideal tuz oranına sahip olup, ilave işlem gerektirmeden hızlıca mangalda, tavada ızgara edilir. Sütaş güvencesiyle üretilen, zengin ve kaliteli bir protein kaynağı olan Izgarella’nın 100’ı günlük protein ihtiyacının 25 g’ını karşılıyor.

Hem ev hem de mangal buluşmalarının vazgeçilmez lezzeti olacak Izgarella, 6 parça peynirden oluşan 360 gramlık paketleriyle raflarda yerini aldı. 

Üyelik Şartları

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan ve Sutas.com.tr kullanım şartları, gizlilik ve telif hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir.

Bu şartları kabul etmeniz halinde sizden beklenen, ister üye olarak ister konuk olarak anlaşmaların şartlarına uymanızdır. Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce sizden ne gibi bilgiler istendiğini ve bunların ne amaçla istendiğini anladığınızdan emin olmanız sizin yararınızadır.

Sutas.com.tr sitesinin tüm hakları, Sütaş'a aittir. Site içeriğindeki tüm malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret vesaire fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Sütaş'ın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz ya da dağıtamazsınız. Sutas.com.tr’de yer alan yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Sutas.com.tr sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.

Sutas.com.tr, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. sutas.com.tr, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Sutas.com.tr kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle Sutas.com.tr'ye sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Sutas.com.tr, malzemelerinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir. Bu anlaşma, Sutas.com.tr tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz malzemelerle ilgili size getirilen kısıtlamalar ve bu anlaşmada sayılan sorumlulukların reddi ve sınırlanması devam edecektir.

Sutas.com.tr, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar: Kişisel bilgileriniz gerektiğinde bunu açıkça sorarız. Sutas.com.tr'nin yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz fakat kişisel bilgilerinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız. Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen tuketici@sutas.com.tr adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.