SELECT YOUR LANGUAGE

Neden Sütaş Tereyağ?

NEDEN SÜTAŞ TEREYAĞ?

Sütaş Tereyağı, Sütaş’ın 45 yıllık ustalığı ve uzmanlığı ile üretilir
İneklerin yediği ottan başlayarak tereyağını size ulaştırıncaya kadar, Sütaş her aşamayı ustalığı ve uzmanlığı ile denetler ve yönetir. Böylece tereyağınızın doğallığını garanti altına alır.


Tamamen doğaldır
Sütaş Tereyağı, Sütaş çiftliğinin taptaze, kaliteli sütlerinden üretilir.
İçinde sadece sütün kreması / kaymağı ve tereyağı kültürü vardır.
Hiçbir kimyasal işlemden geçmez. Doğasında trans yağ bulunmaz.
İçinde hiçbir koruyucu, hiçbir kıvam arttırıcı, hiçbir katkı maddesi yoktur.


Lezzetlidir
Sütaş kurulduğu ilk günden itibaren tereyağı üretmektedir
Sütaş Tereyağı’nın lezzeti, Sütaş Çiftliği’nin taptaze sütlerinden ve Sütaş’ın 45 yıllık ustalığı ve uzmanlığından gelir.


Sağlıklı yaşamı destekler

  • Sadece sütten gelen saf, doğal ve yüksek yağ oranı ile zengin bir enerji kaynağıdır.
  • İçeriğindeki antioksidanlar sayesinde bağışıklık için faydalıdır.
  • Özellikle gelişme çağındaki çocukların beslenmesinde süt yağının önemi büyüktür. Bu nedenle çocukların günlük beslenmesinde diğer süt ürünleri ile birlikte tereyağının da yer alması gerekir.
  • Tereyağı, Omega3 gibi doymamış yağ asitleri kaynağı olduğundan çocukların beyin ve fiziksel gelişimleri için çok faydalıdır. Çocukların maximum büyüme potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olur.
  • Çocuklar için sadece sağlıklı bir enerji kaynağı olmakla kalmaz aynı zamanda A vitaminince zengindir. İçerdiği A vitamini, çocukların göz ve görme sağlığı açısından oldukça önemlidir.
  • Nadir bulunan ve kemiklerin kuvvetlenmesi için önemli K2 ve değerli miktarda E vitamini içerir. Tereyağı içeriğindeki E vitamini, selenyum ve conjuge linoleik asit (CLA) nedeniyle etkili bir antioksidan görevi görür ve bu şekilde bağışıklığın desteklenmesine katkıda bulunur.
  • A,D,E ve K yağda çözünen vitaminlerinin emilimini kolaylaştırır. Bu sayede göz sağlığı, kemiklerinin güçlenmesi, diş ve dişeti sağlığına kadar birçok fayda sağlamaktadır.
  • Vücut, hem enerji kaynağı olarak hem de vücut sıcaklığını korumak için yağa ihtiyaç duyar. Sütaş Tereyağı % 82 oranında süt yağı içerir (Tuzlu tereyağında bu oran %80’dir).


Tüm bu nedenlerden dolayı Sütaş Tereyağı, Türkiye’nin en sevilen tereyağı markasıdır.

Üyelik Şartları

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan ve Sutas.com.tr kullanım şartları, gizlilik ve telif hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir.

Bu şartları kabul etmeniz halinde sizden beklenen, ister üye olarak ister konuk olarak anlaşmaların şartlarına uymanızdır. Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce sizden ne gibi bilgiler istendiğini ve bunların ne amaçla istendiğini anladığınızdan emin olmanız sizin yararınızadır.

Sutas.com.tr sitesinin tüm hakları, Sütaş'a aittir. Site içeriğindeki tüm malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret vesaire fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Sütaş'ın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz ya da dağıtamazsınız. Sutas.com.tr’de yer alan yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Sutas.com.tr sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.

Sutas.com.tr, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. sutas.com.tr, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Sutas.com.tr kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle Sutas.com.tr'ye sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Sutas.com.tr, malzemelerinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir. Bu anlaşma, Sutas.com.tr tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz malzemelerle ilgili size getirilen kısıtlamalar ve bu anlaşmada sayılan sorumlulukların reddi ve sınırlanması devam edecektir.

Sutas.com.tr, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar: Kişisel bilgileriniz gerektiğinde bunu açıkça sorarız. Sutas.com.tr'nin yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz fakat kişisel bilgilerinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız. Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen tuketici@sutas.com.tr adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.