SELECT YOUR LANGUAGE

Yılda 900 milyon litre süt işleyerek tüketicilerimize 90 çeşit ürün sunuyoruz. Sütçülükte uzmanlaşıp büyürken “Çiftlikten Sofralara” stratejisini benimsedik. “Çiftlikten Sofralara” Entegre iş modelimiz ile ineğin beslendiği yemden başlayarak tüketicinin sofrasına kadar giden süreci yönetiyor ve kontrol altına alıyoruz. İş modelimizle yıllardır ürünlerimizin doğallığını, lezzetini ve besin değerlerini güvence altına alıyoruz.

Kendimize özgü bu iş modeli gereği, yatırım yaptığımız her bölgede süt ve süt ürünleri fabrikasının yanı sıra eğitim merkezi, uygulama çiftliği, damızlık yetiştirme çiftlikleri, yem fabrikası ve geri kazanım ve enerji tesisleri de kuruyoruz.

Türkiye’de bu model ile kurulmuş 4 entegre tesisimiz bulunuyor; Marmara Bölgesi’nde Karacabey’de, İç Anadolu Bölgesi’nde Aksaray’da, Ege Bölgesi’nde Tire’de, Doğu-Güney Doğu Anadolu Bölgesi’nde Bingöl’de.

“Süt sektörünün en sevilen markası, en güvenilen kuruluşu ve lider şirketi olma” vizyonuyla;

• Türkiye’nin en sevilen süt ürünleri markası - Lovemark araştırması, Marka İzleme Araştırmaları IPSOS

• 16 yıldır lider süt ürünleri markası - Nielsen Perakende Ölçüm Paneli

• 5 yıl üst üste TKYD - En yüksek kurumsal yönetim notuna sahip halka açık olmayan aile şirketi

ödüllerini alarak vizyonumuzu gerçekleştirme yolunda ilerliyoruz.

____________________

 MİSYONUMUZ 

Sütün iyiliğini ve bereketini yayma tutkusuyla, çiftlikten sofralara süt değer zincirini ve bize emanet edilen kaynakları en verimli şekilde yönetip geliştirerek, bireylerin yaşam kalitelerini artıran, sağlık ve mutluluk veren, doğal ve lezzetli süt ürünleri sunmak. 

____________________

VİZYONUMUZ

Süt sektörünün en sevilen markası, en güvenilen kuruluşu ve lider şirketi olmak.

____________________

 DEĞERLERİMİZ

Saygı: İnsana, topluma ve doğaya saygılıyız.

Sorumluluk: Her zaman hesap vermeye hazır, adil ve şeffaf davranır, sorumluklarımıza sahip çıkarız.

Mükemmellik: İşimizin ustası ve uzmanı olmak için kendimizi sürekli geliştirir mükemmeli ararız.

Tutku: Sütün iyiliğine, bereketine ve sütçülüğe kendimizi tutkuyla adarız.

____________________

 İŞ YAPIŞ BİÇİMİMİZ

• Çalışanlarımızın mutluluğunu gözetir ve gelişimini önemseriz. 

• Kararlarımızı oluştururken müzakere eder, birlikte doğruyu bulmayı, ortak aklı oluşturmayı hedefleriz. 

• İşimizi bilimin ve teknolojinin rehberliğinde, sürekli sorgulayarak ve öğrenerek yaparız. 

• İşimizi aynı zamanda sosyal sorumluluğumuz olarak görür, tüm paydaşlarımızla birlikte gelişiriz. 

• Yaratıcı ve yenilikçi olmayı misyonumuzun gereği ve sürdürülebilirliğinin güvencesi olarak görürüz. 

• Doğal kaynakları, geri dönüştürülebilirliğini ve yenilenebilirliğini gözeterek en verimli şekilde kullanıp, geliştiririz. 

• Kurumsal yönetim ilkelerini gözeterek yapımızı sürekli geliştirmeye çalışırız. 

• Etik ilkelere bağlı kalırız.

Üyelik Şartları

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan ve Sutas.com.tr kullanım şartları, gizlilik ve telif hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir.

Bu şartları kabul etmeniz halinde sizden beklenen, ister üye olarak ister konuk olarak anlaşmaların şartlarına uymanızdır. Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce sizden ne gibi bilgiler istendiğini ve bunların ne amaçla istendiğini anladığınızdan emin olmanız sizin yararınızadır.

Sutas.com.tr sitesinin tüm hakları, Sütaş'a aittir. Site içeriğindeki tüm malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret vesaire fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Sütaş'ın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz ya da dağıtamazsınız. Sutas.com.tr’de yer alan yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Sutas.com.tr sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.

Sutas.com.tr, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. sutas.com.tr, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Sutas.com.tr kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle Sutas.com.tr'ye sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Sutas.com.tr, malzemelerinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir. Bu anlaşma, Sutas.com.tr tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz malzemelerle ilgili size getirilen kısıtlamalar ve bu anlaşmada sayılan sorumlulukların reddi ve sınırlanması devam edecektir.

Sutas.com.tr, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar: Kişisel bilgileriniz gerektiğinde bunu açıkça sorarız. Sutas.com.tr'nin yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz fakat kişisel bilgilerinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız. Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen tuketici@sutas.com.tr adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.