SELECT YOUR LANGUAGE

Muğla'dan Bingöl'e, Kastamonu'dan İskenderun'a, Türkiye'nin 22 ilindeki 1.563 köyden, 27.018 süt üreticisinden en kaliteli sütleri temin ediyoruz. Karacabey, Aksaray ve Tire ve Bingöl'deki Sütaş Süt Üretim Tesisleri'ne ulaşana kadar, topladığımız sütleri 14 farklı test ile kontrol edip işlediğimiz sütün doğallığı ve kalitesini sürekli denetliyoruz.

Her gün yüzlerce ton taze ve doğal sütü, doğasını hiç bozmadan, hiçbir katkı maddesi kullanmadan, sadece sahip olduğumuz ustalığı ve uzmanlığı kullanarak yoğurda, ayrana, peynire ve tereyağına dönüştürüyoruz. Tesislerimizde uluslararası hijyen ve kalite standartlarını uyguluyor, her gün 9000 analiz yaparak ürünlerimizin kalitesini güvence altına alıyoruz.

Doğal lezzetlerimizi, her gün, 1550 araçlık Sütaş filosu ile 27 bölge ve satış müdürlüğü, 93 bayi ve 180.000 satış noktasına ulaştırıyoruz. Araçlarımızın ısısını, uydudan izleyerek soğuk zinciri sürekli takip ediyor, araç yük kapılarının sadece teslim noktalarında açıldığını denetliyoruz.Sütaş Karacabey Entegre Tesisleri
GÜNEY MARMARA SÜTÇÜLÜK PROJESİ
Sütaş Aksaray Entegre Tesisleri
ORTA ANADOLU SÜTÇÜLÜK PROJESİ
Sütaş Tire Entegre Tesisleri
EGE SÜTÇÜLÜK PROJESİ
Sütaş Bingöl Entegre Tesisleri
DOĞU-GÜNEYDOĞU ANADOLU SÜTÇÜLÜK PROJESİ

Sütaş Makedonya Tesisleri
BALKAN DAIRY

Üyelik Şartları

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan ve Sutas.com.tr kullanım şartları, gizlilik ve telif hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir.

Bu şartları kabul etmeniz halinde sizden beklenen, ister üye olarak ister konuk olarak anlaşmaların şartlarına uymanızdır. Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce sizden ne gibi bilgiler istendiğini ve bunların ne amaçla istendiğini anladığınızdan emin olmanız sizin yararınızadır.

Sutas.com.tr sitesinin tüm hakları, Sütaş'a aittir. Site içeriğindeki tüm malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret vesaire fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Sütaş'ın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz ya da dağıtamazsınız. Sutas.com.tr’de yer alan yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Sutas.com.tr sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.

Sutas.com.tr, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. sutas.com.tr, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Sutas.com.tr kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle Sutas.com.tr'ye sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Sutas.com.tr, malzemelerinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir. Bu anlaşma, Sutas.com.tr tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz malzemelerle ilgili size getirilen kısıtlamalar ve bu anlaşmada sayılan sorumlulukların reddi ve sınırlanması devam edecektir.

Sutas.com.tr, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar: Kişisel bilgileriniz gerektiğinde bunu açıkça sorarız. Sutas.com.tr'nin yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz fakat kişisel bilgilerinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız. Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen tuketici@sutas.com.tr adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.