SELECT YOUR LANGUAGE

Akademi Sütaşkı ile sürekli öğrenme ortamı ve eğitimde fırsat eşitliği sunarız!

Sütaş’ta Eğitim ve Yetenek Gelişim yaklaşımımızda kurumsal gelişime destek olmayı ve öğrenmeye hız katmayı hedefliyoruz. Öğrenme ve gelişim çalışmalarımızın kapsamında çalışanlarımızın yanı sıra aileleri, mono distribütör ve distribütör çalışanlarımız, taşeronlar ve öğrenciler de yer almaktadır.

Tasarladığımız tüm programların temelinde “İyi İnsan, İyi Vatandaş ve İşinin Ustası İyi Sütçü”ler yetiştirmek bulunur. İlk iş gününden itibaren misyonumuzu, vizyonumuzu, değerlerimizi ve iş yapış biçimimizi paylaşmak, sütçülüğü sevdirmek ve süt aşkını yaymak önde gelen hedeflerimizdendir.

Tüm bunların yanı sıra gelecekteki rollerine hazırlanan, sütün iyiliği ve bereketi için çalışan iyi liderler yetiştirerek organizasyonda sürekli gelişimi destekleriz. Kurum kültürümüz ile uyumlu araç, sistem ve süreçleri sürekli geliştirerek zaman ve mekân bağımsız alternatif öğrenme ortamlarını çalışanlarımıza sunmayı hedefleriz. Tasarladığımız ve uyguladığımız tüm programları hayata geçirirken çalışanlarımızın tamamına gelişim için fırsat eşitliği sunarız.

Eğitim ve Yetenek Gelişim faaliyetlerimiz “Akademi Sütaşkı” çatısı altında toplanmıştır. Bu kapsamda, birim ve pozisyon bazlı olarak kurumsal, mesleki, kişisel ve liderlik eğitim programlarımız bulunmaktadır.

Üyelik Şartları

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan ve Sutas.com.tr kullanım şartları, gizlilik ve telif hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir.

Bu şartları kabul etmeniz halinde sizden beklenen, ister üye olarak ister konuk olarak anlaşmaların şartlarına uymanızdır. Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce sizden ne gibi bilgiler istendiğini ve bunların ne amaçla istendiğini anladığınızdan emin olmanız sizin yararınızadır.

Sutas.com.tr sitesinin tüm hakları, Sütaş'a aittir. Site içeriğindeki tüm malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret vesaire fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Sütaş'ın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz ya da dağıtamazsınız. Sutas.com.tr’de yer alan yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Sutas.com.tr sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.

Sutas.com.tr, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. sutas.com.tr, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Sutas.com.tr kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle Sutas.com.tr'ye sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Sutas.com.tr, malzemelerinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir. Bu anlaşma, Sutas.com.tr tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz malzemelerle ilgili size getirilen kısıtlamalar ve bu anlaşmada sayılan sorumlulukların reddi ve sınırlanması devam edecektir.

Sutas.com.tr, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar: Kişisel bilgileriniz gerektiğinde bunu açıkça sorarız. Sutas.com.tr'nin yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz fakat kişisel bilgilerinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız. Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen tuketici@sutas.com.tr adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.