Kurban Bayramı - 2024

BİZDEN HABERLER

"Artan sağlıklı ve dengeli beslenme ihtiyacının karşılanmasında, süt ve süt ürünlerinin rolü her geçen gün önem kazanıyor"

Bingöl Üniversitesi’nden Yönetim Kurulu Başkanımıza "Fahri Doktora"

“Çiftlikten Şarkılar” Serimizin Yeni Şarkısı "Hapur Hupur Lıkır Lıkır” Yayında!

Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği’nin Kurumsal Yönetim Ödülü, 9’uncu kez Sütaş’ın Oldu!

“Çiftlikten Sofralara” entegre iş modelimiz ile Sürdürülebilir İş Ödülleri’nin Tedarik Zinciri Yönetimi kategorisinde ödüle layık görüldük.

“Çiftlikten Sofralara” entegre iş modelimiz ile Sürdürülebilir İş Ödülleri’nin Tedarik Zinciri Yönetimi kategorisinde ödüle layık görüldük.

Çiftlikten SofralaraENTEGRE ÜRETİM MODELİMİZİ İNCELE

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Bitkisel üretimden başlayarak gübre ve enerji üretimine kadar uzanan ve döngüselliği esas alan iş modelimiz; çevresel, sosyal ve ekonomik boyutlarıyla özgün bir sürdürülebilirlik örneği oluşturuyor.

Sürdürülebilirlik
Çevrenin Sürdürülebilirliği

Çevrenin Sürdürülebilirliği

Tesislerimizin enerji ihtiyacının % 80’ini, çiftliklerimizin gübrelerinden üretiyoruz.

Bireylerin Sağlığı ve Mutluluğu

Bireylerin Sağlığı ve Mutluluğu

Bireylerin yaşam kalitelerini artıran, sağlık ve mutluluk veren doğal ve lezzetli süt ürünleri sunmak için çalışıyoruz.

Toplumun Gelişimi ve Refahı

Toplumun Gelişimi ve Refahı

“Çiftlikten Sofralara” entegre iş modelimiz; ekonomik, sosyal etkileri ve kapsayıcılığı ile “Bölgesel Kalkınma Modeli” niteliği taşıyor.

ÜRÜNLERİMİZ

Sütaş Çiftliği'nin Doğal Lezzetleri...

Sütaş Süt

Sütaş Çiftliği’nin mutlu ineklerinin taptaze, nefis sütleri burada! Çiftlikten Sütaşkı’yla sofranızda!

ÇEŞİTLER

Sütaş Yoğurt

Sütaş Yoğurt; yoğurtseverlerin yoğurdu! Sütaş, Türk damak tadına uygun, benzersiz lezzet ve kıvama sahip yoğurtları yoğurtseverlere sunmak için, çiftliklerinin doğal ve taze sütleriyle ustalık ve uzmanlığını birleştirir.

ÇEŞİTLER

Sütaş Ayran

Sütaş Ayran İçtikçe İyi Hissedeceksin! Sütaş Ayran, 7’den 70’e herkesin beğendiği lezzeti ve lıkır lıkır içilebilen kıvamı ile susuzluğu giderir ve ferahlatır. Sağladığı yenilenme duygusu ile iyi hissettirir.

ÇEŞİTLER

Sütaş Peynir

Sütaş ustalık ve uzmanlığıyla üretilen her damak zevkine uygun çeşit çeşit Sütaş Peynirler, lezzetten ödün vermeyenlerin tercihidir.

ÇEŞİTLER

Sütaş Tereyağı

İster kendinize ister keyfinize bakın, yemeklerin tadına Sütaş Tereyağı ile bakın!

ÇEŞİTLER

Sütaş Krema

Bu Lezzetler Aşmış! Kreması Sütaş’mış! Sütaş Çiftliği'nin taptaze sütlerinden elde edilen %100 süt kremasından üretilen Sütaş Krema, içine girdiği her yemeğin, sosun ve tatlının lezzetini arttırır.

ÇEŞİTLER

Kaymak

Sütaş Çiftliği’nin taptaze sütlerinden elde edilen, sütün en doğal ve en lezzetli hallerinden biri olan Sütaş Kaymak kahvaltı sofralarınızın keyfini arttırır, tatlılarınızın lezzetine lezzet katar.

ÇEŞİTLER

Sütlü Tatlılar

Sütaş Çiftliği'nin taze sütlerinden yapılan 7’den 70’e tüm ailenin severek tükettiği bol sütlü, doğal lezzetli, hafif sütlü tatlılardır.

ÇEŞİTLER

Salep

Anadolu’nun ve Türk kültürünün vazgeçilmezi, kış günlerinin sımsıcak içeceği Sütaş Salep, Sütaş Çiftliği’nin taptaze ve lezzetli sütleri ile salebin mükemmel birleşiminden oluşur. İdeal lezzeti ve eşsiz kıvamıyla kış günlerinizi keyiflendirir.

ÇEŞİTLER

Kefir

Mayası Kafkaslar’dan, Doğallığı Sütaş’tan! Kafkas dağlarından toplanmış anaç kefir danelerinden elde edilen kefir mayası ile Sütaş Çiftliği’nin taptaze sütlerini buluşturan Kaf Kefir ömrünüze ömür katıyor.

ÇEŞİTLER

Sütaş Light ve Form Ürünleri

Kendinize bir gün değil, her gün iyi bakın! Sütaş'ın benzersiz lezzetinden vazgeçmek istemeyen ama formunu korumak isteyenler için.

ÇEŞİTLER

Bebek ve Çocuk Ürünleri

Sütaş Çocuk Yoğurtları Sütaş Çiftliği’nin doğal beslenen ineklerinin taptaze sütleri ile, el değmeden, hijyenik koşullarda, gerekli tüm kalite kontrolünden geçirilerek üretilmektedir. Sütaş Çiftliği’nin sütleri, çocukların en çok sevdiği ve tercih ettiği meyve lezzetleri ile Sütaş çocuk yoğurtlarında buluşmaktadır. 

ÇEŞİTLER

Ev Dışı Tüketim Ürünleri

ÇEŞİTLER
Süt
Yoğurt
Ayran
Peynir
Tereyağı
Krema
Kaymak
Sütlü Tatlılar
Salep
Kefir
Light ve Form Ürünleri
Bebek ve Çocuk Ürünleri
Ev Dışı Tüketim Ürünleri

E- Bülten

Mail

Kayıt olun, sütaşkımıza ortak olun

Success

Form GöndermeBaşarılı!

Formunuz başarıyla gönderilmiştir. Gönderdiğiniz form ile ilgili değerlendirme sonucunda size bilgi verilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.