Kullanım Koşulları

Yasal Zorunluluk Sayfaları

Kullanım Koşulları

İNTERNET SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI

https://www.sutas.com.tr/ adresli internet sitesi “İnternet Sitesi veya Site”ni ziyaret etmeniz veya İnternet Sitesi’ndeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

İnternet Sitesi’nin ziyaret edilmesi ya da İnternet Sitesi’ndeki bilgilerin ve diğer verilerin ve/veya her türlü programın kullanılması sebebiyle; sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Sütaş Süt Ürünleri A.Ş “Sütaş” sorumlu değildir. Sütaş, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluğu kabul etmemektedir.

Sütaş işbu İnternet Sitesi ve uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile Site’ de sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler, Site’ de yayım anında yürürlüğe girer. İnternet Sitesi’nin kullanımı ya da Site’yi ziyaret ediş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları ve/veya internet siteleri için de geçerlidir.

İnternet Sitesi’nin tüm hakları, Sütaş'a aittir. İnternet Sitesi’nde yer alan tüm kod ve yazılımlar da dahil olmak üzere, Site içeriğindeki tüm materyal ve içerikler; yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses ve işaretler fikri mülkiyet hakları ile ilgili mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sütaş'ın yazılı izni olmadıkça Site’deki hiçbir materyali değiştiremez, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz ya da dağıtamazsınız. İnternet Sitesi’nde yer alan yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim ve ses materyallerini yalnızca İnternet Sitesi’ne bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.

Sütaş’ın yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz fakat kişisel bilgilerinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız. Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen tuketici@sutas.com.tr adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.

Sütaş, dilediği zaman işbu kullanım koşullarının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına/ziyaretçilerine İnternet Sitesi’ni her ziyaret edişte “Kullanım Koşulları” sekmesini ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.