Sütaşlı Olmak

Sütaşlı Olmak

Kariyer Fırsatları

Nasıl Sütaşlı Olurum?

İşe alım politikamız kapsamında tüm adaylara fırsat eşitliği sağlayacak ve onların en doğru şekilde istihdam edilmesine olanak verecek araç ve teknikleri kullanarak potansiyel ve yetenekli insan kaynağını şirketimize kazandırmayı hedefliyoruz.

Nasıl Sütaşlı Olurum?

Adaylarımızı Nasıl Değerlendiriyoruz?

Başvuru
Başvuru

İlgili portaller üzerinden açık pozisyonlarımıza başvuru yapabilirsiniz.

Test, Envanterler,
Vaka Uygulamaları

Değerlendirildiğiniz pozisyonun seviyesine ve gerekliliklerine göre test, envanter ve vaka analizi uygulamaları gerçekleştiriyoruz.

Test, Envanterler, <br /> Vaka Uygulamaları
Yetkinlik Değerlendirme/ Görüşme Süresi
Yetkinlik Değerlendirme/ Görüşme Süresi

Test ve envanter uygulamalarını başarılı tamamlayan adayları insan kaynakları bölümü ve iş birimi yöneticileri ile görüşmeye davet ediyoruz.

Teklif

Görüşme süreci olumlu sonuçlanan adaylar referans aşamasına geçer, tüm süreci olumlu tamamlayan adaylara iş teklifi iletiriz.

Teklif
Buzağı ve Bakıcısı

Doğaya ve topluma karşı duyarlılığı yüksek, işine tutkuyla bağlı ve birlikte başarmaya inanan takım arkadaşları arıyoruz.

Sütaşlı Olmak

İşe yeni başlayan tüm çalışma arkadaşlarımızın, ilk gün itibarıyla misyonumuzu, vizyonumuzu ve değerlerimizi öğrenmelerini ve içselleştirmelerini sağlamak amacıyla “Sütaşlı Olmak” programını organize ediyoruz. Sütaş’a ve süt değer zincirimize adaptasyon süreçlerini hızlandıracak eğitimlerimiz, üst yönetim tanışma toplantıları ve deneyim sohbetleri ile devam ediyor.

Sütaş

Sütaş’a özgü “Çiftlikten Sofralara” entegre iş modelimizin daha iyi anlaşılabilmesi ve bilgi sahibi olunması amacıyla yeni başlayan her bir çalışma arkadaşımız için fabrikalarımızı tanıyacakları ve iş süreçlerimizi daha iyi anlayabilecekleri Sütçülük Merkezi Ziyaretleri düzenliyoruz.