Hakkımızda

Sütaş'tan Haberler

Bizden Haberler

Sütaş'tan Bir Yenilik Daha; Izgarella ile Tavada ya da Mangalda Sıcacık Peynir Lezzeti

Sütaş'tan Bir Yenilik Daha; Izgarella ile Tavada ya da Mangalda Sıcacık Peynir Lezzeti

Türkiye’de gerçekleştirilen bağımsız araştırmalara göre süt ürünleri pazarının 15 yıldır kesintisiz lider şirketi Sütaş, ızgaraya özel üretilen peynir Izgarella’yı tüketicilerin beğenisine sundu. Sütaş’ın yeni lezzeti Izgarella, salata ve sandviçlerde ana malzeme olarak kullanılırken, sabah kahvaltısından, akşam yemeğine her öğünde tüketilebiliyor.  

Lezzetli ve pratik bir çözüm

Izgarella sütten gelen sağlık ve besleyiciliğiyle, yoğun günlük hayatın koşuşturmacası içinde, kendisi ve ailesi için lezzetli ve pratik çözümler arayanlar için tüm aile bireylerinin keyifle tüketeceği bir lezzet sunuyor. Sadece 3 dakikada kolayca hazırlanarak sofralara ızgara edilmiş peynir keyfini taşıyan Izgarella, tek kullanımlık paketleri ile kullanım ve saklama kolaylığı da sağlıyor. Atıştırmalık olarak da pratik bir alternatif olan Izgarella, ızgara edildiğinde dışı kızarmış, içi yumuşacık bir lezzete dönüşüyor. 

Sağlıklı ve besleyici bir alternatif

Izgarella, ideal tuz oranına sahip olup, ilave işlem gerektirmeden hızlıca mangalda, tavada ızgara edilir. Sütaş güvencesiyle üretilen, zengin ve kaliteli bir protein kaynağı olan Izgarella’nın 100’ı günlük protein ihtiyacının 25 g’ını karşılıyor. Hem ev hem de mangal buluşmalarının vazgeçilmez lezzeti olacak Izgarella, 6 parça peynirden oluşan 360 gramlık paketleriyle raflarda yerini aldı.